Sdílené zdroje

Jako přídavek k aktualizovaným funkcím našich nových webhostingových balíčků, jako je například navýšení diskového prostoru, jsme se rozhodli vylepšit i hostingovou platformu infrastruktury a komponent.

Výsledkem je, že si budete moci vždy zvolit službu odpovídající Vašim požadavkům a to nikoli jen z pohledu prostoru, počtu e-mailů a databází, ale i co se týče výkonu, který potřebují Vaše online projekty.Nabídky na míru Vašim požadavkům


Nabídky

Personal a Professional jsou stejně jako jejich předchůdci založeny na sdílených platformách, kde je cluster použitých zdrojů kompletně sdílený.

To znamená, že Váš hostingový systém bude fungovat na zbývajících dostupných zdrojích v závislosti na spotřebě ostatních zákazníků hostovaných na stejném clusteru.

Služby Personal a Professional mají přístup ke stejným zdrojům a využívají tedy stejné úrovně maximálního výkonu. Avšak v případě nasycení budou mít uživatelé webhostingu Professional dvakrát větší prioritu nad zákazníky s balíčekm Personal. Jde o prioritu na všech operacích týkající se webhostingu (dotazy, skripty, atd.).
Sdílené zdrojeGarantované zdroje
Naproti tomu je služba

Performance hostovaná izolovanějším způsobem a nabízí garantované zdroje pro zajištění neustálého výkonu a trvalé dostupnosti.

Zdroje alokované ke každému hostingovému systému jsou založeny na Cloudové infrastruktuře a jsou definovány dvěma různýma hodnotama:

  • vCores: počet aktivovaných virtuálních jader (CPU) na jednotce
  • RAM: množství RAM v GB.
Protože cloudová architektura nabízí velkou flexibilitu, může být řešení Performance okamžitě upgradováno s navýšením zdrojů v řádu minut.

Další výhodou produktů Performance je jejich izolovanost od ostatních hostingových systémů a tím Vám ponechává možnost využít přidělené zdroje na maximum a to bez jakéhokoli vlivu na ostatní zákazníky.

Takže nikdy nedojde k tomu, že byste byl převeden do karantény na "Best Effort" platformu, kde je brán ohled jen na to, aby byla webová prezentace online, zatímco u všeho ostatního dojde ke zpomalení.

*Mimo případy kdy dojde k problémům s hacknutím webu či útokem na něj.Navýšení zdrojů PHP
Navýšení zdrojů PHP

PHP workers jsou další zdroje, které Vám jsou dostupné a jejich počet závisí na webhostingovém balíčku, který jste si objednali.

Jeden worker se skládá z prvků schopných interpretovat a provést 1 požadavek (instrukci) naprogramovanou v PHP v daný okamžik. PHP je jedním z nejvíce používaných programovacích jazyků využívaných pro webové aplikace.

Princip je následující: čím více workerů máte k dispozici, tím větší počet dotazů může být proveden současně. Každý provedený dotaz v praxi znamená, že návštěvník stránek klikne na odkaz či tlačítko na stránce, atd.

Avšak množství těchto workerů se velmi liší podle služby, kterou máte. Tato záruka tedy není fixní, ale se službou Professional budete mít vždy dvakrát více workerů, nežli u služby Personal. Obdobně to pak funguje i pro balíčky Performance.Hostingový systém přizpůsobený všem Vašim stránkám


Volba webhostingové řešení, které nejlépe odpovídá Vašim požadavkům, může být nejdůležitějším kritériem úspěchu celého projektu. Abychom Vám pomohli si vybrat, uvádíme vždy "maximální počet webových stránek", který může být hostován na jednotlivých balíčcích webhostingu.Hostingový systém přizpůsobený všem Vašim stránkám
Tato suma je pouze doporučením založeným na "standardních" webových stránkách a při jejím vytváření bylo přihlédnuto k průměrnému vytížení infrastruktury, názorům našich zákazníků, atd.

Počty možných hostovaných webů jsme uvedly takto:

  • Personal: až 5 webových projektů

  • Professional: až 10 webových projektů

  • Performance: neomezený počet (u tohoto balíčku je možné provádět upgrade při nedostatku zdrojů)

Žádné limity však nejsou vynucené. Na svých webhostingových balíčcích můžete hostovat klidně i více stránek, nežli doporučujeme. Kompletní podmíky naleznete zde: Právní dokumenty.

Navíc počet multi-domén povolený na každé službě umožňuje použití stejného počtu doménových jmen na webhostingovém balíčku.