Webmail

Získejte přístup ke své elektronické poště z jakéhokoli zařízení

Přístup k Webmailu


Co to je?

Potřebujete mít nonstop přístup ke své poště? Je tu pro Vás Webmail. Rychlý přístup ke čtení, odesílání a správě pošty získáte z libovolného PC nebo mobilního přístroje připojeného k Internetu.


Zabezpečení

Webmail u OVH využívá šifrování SSL a protokol HTTPS. To se hodí zejména pokud musíte použít veřejnou wifi síť: Vaše data jsou v bezpečí, Vaše e-maily si nemůže přečíst nikdo jiný.


ROUNDCUBE


Webové rozhraní Roundcube nabízí široké spektrum funkcí, jako například technologii Ajax pro uživatelsky přívětivé a responzivní prostředí.
.

Uživatelské rozhraní adresáře umožňuje ukládat kontakty a další data, jako např. fotografie.

Princip webmailu

K práci s Vašimi e-maily stačí použít jakýkoli internetový prohlížeč (IE, Firefox, Chrome, Safari, atd.) a přejít na webmail OVH.

Flexibilita a úspory

Pro správu svých e-mailů již nepotřebujete žádné softwarové řešení. Ušetřete peníze za licence a nestarejte se o instalaci, aktualizace či správu softwaru. Vaše pošta je dostupná z jakéhokoli zařízení s připojením k internetu.

Protokoly

Naše webmaily používají protokol IMAP4, který umožňuje flexibilní správu e-mailů prostřednictvím synchronizace Vašeho e-mailového klienta a OVH serveru. Získejte pohodlný přístup ke své elektronické poště z počítače, tabletu i mobilního telefonu.

Zálohování

Nemůžete si dovolit přijít o důležitou poštu?
OVH Webmail vytváří pravidelné zálohy Vašich e-mailů. V případě potřeby jsou Vám k dispozici následující záložní intervaly: Den-1, Den-3 nebo Týden-1.

Dostupnost

Přístup k Vašim e-mailům nezabere více než několik vteřin. Webmail je dostupný přímo z Vašeho webového prohlížeče - kdykoli a odkudkoli.