Certifikát SSL Let’s Encrypt pro každého!

Bezplatný certifikát SSL na každém webhostingu OVH

Bezplatný certifikát SSL je dodáván ke každému webhostingovému balíčku OVH. Protokol HTTPS lze snadno aktivovat při vytváření Vaší webové stránky.

Let’s Encrypt představuje open-source projekt podporovaný několika společnostmi, včetně OVH. Certifikát je kompatibilní s těmi nejpopulárnějšími webovými prohlížeči. Společnost OVH nabízí jednoduchou a automatizovanou implementaci tohoto certifikátu, a to za účelem popularizace zabezpečeného internetového připojení. V roce 2016 společnost OVH vygenerovala více než 1,5 milionu certifikátů Let’s Encrypt pro webové stránky svých klientů.


let’s encrypt

Zabezpečená komunikace s protokolem HTTPS

Protokol "HTTPS" snižuje riziko úniku citlivých dat (například osobní či bankovní data). Činí tak na základě šifrování komunikace mezi počítačem návštěvníků webových stránek a serverem, na němž je daný web umístěn. Šifrování je zajišťováno pomocí certifikátu X509 (RSA 2048 bitů a více) a aplikace normy TLS. Zelený rámeček v adresním řádku indikuje, že je daná stránka zabezpečena a ověřena uznávanou certifikační autoritou.Certifikát DV

Certifikáty DV (Domain Validation) slouží k ověření, zda daná společnost skutečně disponuje exkluzivními právy pro používání dané domény. Digitální certifikát zabezpečuje proud informací přenášených mezi webovou stránkou a jejími návštěvníky.

SSL as a Service

Bezplatný certifikát SSL je zahrnut v každém webhostingovém balíčku OVH. Certifikát je po uplynutí lhůty 90 dnů automaticky obnovován. Protokol "HTTPS" je aktivován automaticky, zdarma a bez potřeby jakýchkoli technických znalostí, přímo při vytváření subdomén.

SEO boost

Zabezpečení webových stránek prostřednictvím certifikátu SSL má kladný dopad nejenom na bezpečnostní úroveň přenášených informací, ale také na optimalizaci stránek pro internetové vyhledávače. Ty totiž stránky přístupné přes HTTPS jednoznačně preferují, v důsledku čehož se zlepšuje pozice stránek v rámci organického vyhledávání.
Seznamte se s naší nabídkou SSL certifikátů

Certifikát DV

Doménový certifikát

V ceně

výhradně s webhostingem od OVH.cz


Vyberte webhosting

Certifikát DV

Certifikace domény. Včetně garance atd.

1 351,03 bez DPH/rok

výhradně s webhostingem od OVH.cz


Vyberte webhosting

Certifikát EV

Certifikace domény a provozovatele webových stránek. Včetně garance atd.

2 702,33 bez DPH/rok

výhradně s webhostingem od OVH.cz


Vyberte webhosting

Objednejte si webhostingové řešení s certifikátem SSL ve výchozím nastavení

Personal


1 doména
100 GB diskového prostoru
10 e-mailových adres
Neomezený přenos dat

55,75
 bez DPH/měsíc (67,46 Kč s DPH)

Pro


1 doména
250 GB diskového prostoru
100 e-mailových adres
Neomezený přenos dat

139,75
 bez DPH/měsíc (169,10 Kč s DPH)

Cloud Web


1 doména
1 vCore 2.4GHz
2 GB RAM
10GB diskového prostoru SSD  

279,75
 bez DPH/měsíc (338,50 Kč s DPH)

Performance


1 doména
500 GB diskového prostoru
1000 e-mailových adres
Neomezený přenos dat

279,75
 bez DPH/měsíc (338,50 Kč s DPH)

* Zdarma pro vytvoření a převod domény na 1 rok, poté obnovení dle aktuálního ceníku příslušné doménové koncovky: com , net , biz , info , org , name , fr , re , eu , be , es , it , de , at , co.uk , me.uk , org.uk , nl , us , ca , cz , ch , in , lt , dk , pm , so , se , yt , tf , wf , pt , ovh , xyz.