protokol SSHSecure Shell - SSH


SSH je komunikační protokol zabezpečený šifrováním dat. To umožňuje bezpečné propojení Vašeho počítače a webových stránek.
Pomocí SSH máte vzdálený přístup k webové stránkce a správě tak, jako byste pracovali se soubory na svém počítači. Také je možné spravovat soubory bez potřeby dalšího software, jako je například klient FTP.


Užívejte si zabezpečené připojení ke své stránce


SFTP protokol asociovaný k SSH umožňuje přenos souborů a šifrování dat během odesílání. Tímto způsobem zabezpečíte přenos a můžete si být jistí, že Vaše data zůstanou důvěrná.

Úprava souborů v reálném čase.


Ke svému webhostingu jste připojeni v reálném čase. Můžete přímo upravovat soubory, jako byste používali textový editor. Můžete tak okamžitě vidět výsledky své práce.

...kopírování, přesun, mazání, vyhledávání souborů...


Jako FTP s SSH můžete kopírovat, přesouvat, vytvářet, mazat, upravovat v několika souborech současně. S pomocí jednoduché funkce můžete okamžitě nalézt soubor, který hledáte.
...spouštění skriptů


Spouštět, vytvářet, testovat PHP/PERL a optimalizovat využití zdrojů či nalézat chyby v kódu.Správa databází


Spravujte snadno své dotazy a přístupy do databáze.Spusťte zálohu online a zazálohujte své databáze o několik dní či týden zpátky.


Importujte svojí databázi jednoduchým příkazem v příkazové řádce a rychleji nežli pomocí phpMyAdmin. To je velmi užitečné, když má Vaše databáze pevnou velikost.Zjednodušte spolupráci s SVNSVN je systém pro správu a verzování zdrojových kódů a je nezbytný pro kooperativní práci.

S SVN si můžete uložit historii úprav souboru.

Můžete také sloučit různé úpravy stejného souboru, a to bez ztráty jakékoli práce.

Chcete vědět víc?.