PHP webhosting

Nejpoužívanější skriptovací jazyk na světě

Skriptovací jazyk PHP je používán v těch nejrozšířenějších redakčních systémech na světě, jako například WordPress (vytvořit blog), Drupal či Prestashop (vytvořit e-shop), a aplikačních rámcích Lavarel, Symfony či Zend Framework.

Naše PHP webhostingové balíčky splňují veškeré podmínky pro instalaci výše zmíněných CMS (Content Management Systems) a aplikací pracujících s externími knihovnami (kompatibilní s Composer). V současné době intenzivně pracujeme na optimalizaci našich infrastruktur, abychom tak mohli zajistit co možná nejvyšší výkon webových stránek běžících na některém z těch nejpoužívanějších CMS systémů.

PHP 7 na všech webhostingových řešeních OVH

Vysoký výkon a zabezpečení s PHP 7

Poslední verze PHP zahrnuje několik vylepšení, majících za následek až dvojnásobné navýšení výkonu webových stránek. Všechna webhostingová řešení OVH jsou ve výchozím nastavení dodávána právě s touto verzí.

Společnost OVH zajišťuje pravidelné aktualizace PHP a nabízí nejnovější verze okamžitě po vydání betaverzí. Za účelem zajištění vysoké úrovně zabezpečení provádíme pravidelné aktualizace stabilních verzí.

Stačí jedno kliknutí a můžete vybírat mezi verzemi PHP 5.6, 7.0, 7.1 a 7.2.

Široká nabídka PHP modulů

Naši vývojáři udržují PHP prostředí kompatibilní se všemi aktuálními frameworky: Lavarel, Symfony a dokonce i Zend Framework 2. K webhostingu máte přístup prostřednictvím SSH a nechybí ani nástroje jako Git či Composer pro snadnou správu Vašich zdrojů. OVH nabízí PHP konfiguraci kompatibilní s většinou webových stránek a zároveň se stará o její maximální výkon.

Proč zvolit webhosting od OVH?

OVH hostuje více než 18 milionů aplikací a provozuje přes 300 000 serverů v 27 datacentrech po celém světě. Naše společnost je v současné době evropskou jedničkou a světovou trojkou v poskytování webhostingových služeb. 4 miliony registrovaných domén z nás činí předního evropského doménového registrátora.

Vyberte si své webhostingové řešení

Personal


Hostujte profesionální webové stránky, blog či online CV.

Roční předplatné:


55,75
 bez DPH/měsíc (67,46 Kč s DPH)

Pro


Spusťte svou webovou prezentaci s profesionálními stránkami a e-mailovými účty.

Roční předplatné:


139,75
 bez DPH/měsíc (169,10 Kč s DPH)
Novinka:

Cloud Web


Vývoj projektů v PHP či Node.js na izolovaném serveru.

Roční předplatné:


279,75
 bez DPH/měsíc (338,50 Kč s DPH)

Performance


Roční předplatné:


279,75
 bez DPH/měsíc (338,50 Kč s DPH)