Jaký webhosting si zvolit?Fyzická osoba či OSVČ


fyzická osoba S hostingem Personal můžete nastavit webovou prezentacipouze pomocí několika kliknutí. Ať už jde jen o malé rodinné stránky, foto galerii či blog, získáte 100 GB diskového prostoru a můžete si vytvářet tolik modulů na 1 kliknutí, kolik potřebujete. Každý člen Vaší rodiny získá vlastní 5 GB e-mailový účet.


Malé podniky do 10 zaměstnanců


Malé podniky
Nikdy jste zatím nevytvářeli webovou prezentaci, ale chtěli byste nastavit profesionální obchodní stránky a rychle zřídit svůj online obchod. Přemýšlíte o přidávání nových funkcí každý měsíc. Vaše webová prezentace musí být jednoduchou obchodní vizitkou, kterou lze snadno nalézt pomocí vyhledávacích robotů.

Balíček webhostingu Pro je zde připraven právě pro Vás. Poskytuje Vám profesionální hosting s komunikačními nástroji, které jsou nezbytností pro Vaše podnikání: 5 GB e-mailové účty, mailing list pro zasílání oznámení/newsletterů Vašim kontaktům, atd. Zjednodušte si správu Vaší stránky pomocí CMS modulu, který můžete aktivovat ze Zákaznického prostoru OVH, nebo nainstalovat na libovolnou databázi. Zabezpečený přístup pomocí SSL je již zahrnut v balíčku. Jestliže budete chtít upravit své stránky pomocí nějaké webové agentury, pak nabídka tohoto Profesionálního hostingu za velmi rozumnou cenu je tou správnou cestou.


Malé a střední podniky do 50 zaměstnanců


Hledáte webhosting na několik příštích let, který Vám pomůže zviditelnit Vaši společnost na Internetu? Zadáváte vytvoření svého webu externí společnosti, webovému designérovi, nebo máte vlastní vývojářský tým? Je Internet důležitým aspektem Vašeho rozvoje? Potřebujete vhodný webhosting, který bude odolávat velkým náporům aktivit na stránkách bez zpoždění? Toto vše je zahrnuto v balíčku Business.

Balíčky Performance byly vytvořeny pro Vás. Získáte obrovský diskový prostor s neomezeným přenosem dat. Dále 1 000 e-mailových účtů o velikosti 5 GB pro své zaměstnance, 1x 2 GB SQL databázi a 3 databáze přídavné. Můžete využít výhodu SSL certifikátu, který je již zahrnut v ceně, nebo si můžete vytvořit certifikát vlastní. Jestliže projekt poroste, máte několik možností SQL serverů a Private SQL server, který Vám poskytne absolutní svobodu pro Vaše projekty.
Státní instituce


Státní instituce Stránky státních institucí se stávají místem, které sbližuje volené zástupce s jejich voliči. Představují jednoduchý způsob pravidelné komunikace o současné pracovní náplni, plánech do budoucna nebo slouží jednoduše jako zdroj všeobecných informací. Stránky jsou vizitkou aktivity našich institucí.


Balíčky Performance splní tyto požadavky. Získáte velký úložný prostor umožňující hostování videí, fotografií a posledních novinek na Vašich projektech. S až 1 000 e-mailových účtů à 5 GB disponují Vaši spolupracovníci vlastní e-mailovou adresu pod doménou Vaší společnosti. Návštěvníci Vašich stránek budou spokojeni s rychlostí načítání obrázků na Vašich stránkách. Kvalita Vašich stránek bude odpovídat kvalitě Vaší práce. OVH pracuje rychle a spolehlivě a pomůže Vám nejen s rychlou registrací a správou domén.Asociace, organizace

Chcete-li zvýšit viditelnost Vašeho sdružení pomocí Internetu, prosazovat své hodnoty, informovat o plánovaných akcích, rychle komunikovat s účinnými nástroji na Internetu, užívat si Internetu a najít nové členy - místní, národní nebo z jiných států? Potřebujete automatizované nástroje pro posílání různého obsahu na webové stránky a komunikovat se svými členy přes mailové konference.

Balíček Pro Byl vytvořen přesně pro tyto potřeby.

Získáte webovou stránku a doménu, která je již zahrnuta v ceně webhostingu na 1 rok. Získáte velký úložný prostor umožňující publikaci videí, fotek a článků a dokáže se vypořádat s náhlými nárůsty aktivity na stránkách. Získáte 1 000 e-mailových účtů o velikosti 5 GB pro své členy. Jestliže máte větší nároky, můžete mít dalších 1000 účtů na doméně extra. Můžete mít CMS nástroje, které lze nainstalovat jediným kliknutím bez nutnosti dalších hlubších znalostí. Také můžete vytvářet pod-stránky a delegovat členy k jejich používání za pomocí až 1 000 poskytnutých sub-domén. S funkcí multi-domény můžete dělat to samé, jako se subdoménami, takže Vaši členi mohou mít stránky přímo na Vašem webhostingu, ale s jinými doménami. Toto je užitečné řešení pro případ, kdy máte několik možných růstových strategií.Úspěch stránek

Úspěch stránek
Spravujete úspěšnou stránku? Každý den přijdou stovky návštěvníků? Každý den publikujete desítky nových článků? Každý den čelíte novým výzvám?

Balíčky Performance byl vytvořen pro webové stránky, které vyžadují vysokou rychlost a dostupnost. Získáte Private SQL server již v základu, který může být kdykoli upgradován kliknutím myší. Také získáte několik databází a velmi velký diskový prostor, který Vám umožní hostovat cokoli, co na stránkách potřebujete mít. Hostingová infrastruktura, která je tvořena několika tisíci souběžně pracujících serverů, je připravena na rozložení jakékoli náhlé zátěže na Vašich stránkách a pomoci Vám tím k úspěchu na Internetu.


Online obchodOnline obchod (začátek)

Online obchod
Potřebujete si vytvořit online obchod pro snadný začátek a následující růst v případě, že se vše podaří. Máte základní znalosti tvorby webu a aplikace typu PrestaShop, která Vám umožní vytvořit snadno a rychle celý obchod.

Balíček Pro byl vytvořen speciálně pro podporu v projektech online obchodů a pro vybudování úspěchu na Internetu. Potřebujete sdílené SSL šifrování pro začátek, modul PrestaShop instalovaný jediným kliknutím a hostingový systém, který rychle reaguje na požadavky Vašich návštěvníků. Jestliže je Váš webový projekt hitem, možná budete potřebovat služby uvedené pod Online obchody (vytváří se).Online obchod (zavedený)


Váš e-shop již běží naplno. Na e-shopu i v logistice e-shopu pracuje několik lidí. Potřebujete spolehlivý a rychlý web s upravitelným SSL. Potřebujete rychlé a spolehlivé databáze.

Balíčky Performance jsou vytvořeny pro Vás. Můžete si vytvořit a přizpůsobit SSL certifikát a používat ho ve sdíleném prostředí. Hostingová infrastruktura, která je tvořena několika tisíci souběžně pracujících serverů, což zajišťuje dostupnost a rychlost při každé návštěvě stránek. Co se týče databází, tak získáte Private SQL server se 128 MB RAM již v základu a neomezený zálohovací prostor.Webstudia | Tvůrci webu | Přeprodejci

Webstudia, přeprodejci
Chystáte se hostovat výtvory svých zákazníků za nepřekonatelnou cenu. Chcete rozprostřít cenu za použití mezi všechny stránky a mít k dispozici systém správy, který umožní maximální využití dostupných zdrojů.

Všechny naše balíčky splňují tyto požadavky. Všechny zahrnují možnost multi-domény již v základu. Měli byste si vybrat balíček podle typu použití Vámi hostovaných projektů na balíčku. Tím získáte nevíce z dostupných zdrojů. Takže pro statické stránky Balíček Perso je více adaptabilní. Pro dynamické stránky byste si měli zvolit Pro poté si vzít 100 MB SQL databáze z možností. Díky tomu budete schopni vytvářet dynamické webové stránky pomocí 250 GB diskového prostoru, který je již zahrnut v balíčku. Pro. Jestliže hledáte službu pro své zákazníky s vysokými zárukami, měli byste zvolit Performance přizpůsobí Vašim požadavkům. Budete růst ve sdíleném prostředí, ale s osobním přístupem, které Vám umožní vytvářet si vlastní hostingové balíčky s množstvím dostupných možností.Vývojáři

Vývojáři
Kvůli vývoji potřebujete řešit verzování pomocí SVN. Často pracujete v týmu, kde každý vývojář spouští své vlastní verze stránek. Překlopíte celou prezentace do beta verze, kterou potom začnete testovat na produkčním serveru. Přesto se Vám budou hodit předchozí verze - k pochopení nastavších anomálií, které mohou mít neblahý vliv na produkční verzi.

Musíte mít SSH přístup pro webhosting. Budete mít SVN, kontrolu verzí a SSH je dostupné již od Pro.Na začátek stránky