IPv6Jděte s dobou: IPv6

IPv6: vývoj s lehkostí


Ipv4, je historický adresní protokol používaný pro všechna zařízení připojená k Internetu. Růst počtu těchto zařízení ale radikálně změnšuje počet dostupných adres IPv4. To vedlo k vývoji IPv6. IPv6 je namísto 32 bitového kódování IPv4 kódóvána 128 bity. Tím je IPv6 připravena na připojení mnoha miliard zařízení.

Internet se vyvíjí a potřebujeme více míst a zabezpečení pro vylepšení konektivity a povolení smart zařízením komunikovat a připojovat se na web.

OVH je pionýrem na tomto poli a dává Vám tím možnost již nyní získat IPv6 pro své stránky a to bez nutnosti složitých operací.

OVH je připraveno! A Vy?

Adaptujte novou verzi internetového protokolu již nyní


Zatímco většina ISP adaptují novou generaci IP adres, OVH připravuje nové možnosti jak ji využít na Vašich stránkách. Staňte se také průkopníkem v této oblasti Internetu a povolte IPv6 na svých stránkách - umožníte tím nový přístup k jejich obsahu.

Vše jednoduše


Pro jednoduché aktivování Vaší IPv6 se přihlašte do svého Zákaznický prostor OVH a zvolte si možnost "IPv6". Operace je jednoduchá a jestliže Vaše DNS spravuje OVH, pak již nebude potřeba žádných dalších operací. Nová IPv6 bude přidána mezi IPv4 bez jakéhokoli rizika nedostupnosti stránek.

Již na nic nečekejte a udělejte další krok již nyní. Připojte se ke svému Zákaznický prostor.

Co za tím vším je?


IPv6 umožní přenastavit připojení k Internetu podle jeho původních principů.

IPv6 také zahrnuje bezpečnostní opatření IP paketů, což umožní správu kvality služeb a nabízí virtuální neomezený adresní prostor.

Toto jsou pouze příklady některých funkcí, které ilustrují přechod na mocnější a dokonalejší Internet, který Vám umožní používat více vymožností v každodenním životě.