IP a geolokalizace

Objevte všechny možnosti IP

Detailní informace o naší nabídce

Personal Pro Cloud Web Performance
IPv6 V ceně V ceně V ceně V ceně
CDN Volitelně Volitelně V ceně V ceně
Geolokalizovaná IP 13 zemí 13 zemí 13 zemí 13 zemí

IPv6

Ruku v ruce se standardizací IP protokolu a neustále se zvyšujícím počtem zařízení připojených k internetu (počítače, mobily, tablety, IoT atd.) dochází k postupnému úbytku dostupných IPv4 adres. Naše webhostingová řešení jsou proto plně kompatibilní s nejnovějším protokolem IPv6, díky čemuž jsou Vaše webové stránky přístupné pro všechna zařízení připojená přes IPv4 i IPv6.

CDN IP

CDN lze aktivovat na každém z našich webhostingových řešení. Díky této funkci můžete umístit kopie svých webových stránek v datacentrech OVH po celém světě a akcelerovat tak jejich výkon na mezinárodní úrovni. CDN využívá unikátní IP adresy, které se použijí v závislosti na aktuální poloze jednotlivých návštěvníků webových stránek.

Detailní informace o CDN

Geolokalizované IP

Geolokalizované IP adresy vylepšují mechanismus odkazování na webové stránky v rámci určitých zemí. V důsledku toho internetové vyhledávače upřednostňují webové stránky s relevantní geolokalizací. OVH ve svých evropských pobočkách v současné době spravuje 13 sítí: Francie, Irsko, Portugalsko, Spojené království, Itálie, Španělsko, Polsko, Česká republika, Holandsko, Finsko, Litva, Německo a Belgie.

Geolokalizujte své webové stránky