GeolokalizaceGeolokalizujte mezinárodní části svého webu a pomozte jim v SEO optimalizaci.
SEO optimalizace:


Pokud tvoříte stránky s mezinárodním zaměřením, velice Vás bude zajímat jejich umístění ve vyhledávačích v daných zemích. V mnoha vyhledávačích závisí pozice mj. na zemi, ke které patří IP adresa Vašeho webhostingu. Dá rozum, že web na doméně .cz bude mít lepší výsledek v českých vyhledávačích. Jak ale optimalizovat pro .com, .net nebo .org?

Stránka hostovaná na doméně .cz bude přirozeně lépe sedět česky mluvícím zákazníkům a bude mít lepší umístění ve výsledcích českých vyhledávačů.

Co ale můžete vylepšit na umístění webových stránek na doménách .com, .net či .org? Výběrem IP adresy svého webu vylepšujete pořadí v lokálních vyhledávačích.

K dispozici již v jedenácti zemích... a jedním kliknutím!


OVH řídí svoji síť pomocí svých 11 poboček v Evropě. Každá síť je geolokalizovaná v rámci dané země pro místní vyhledávače a proto OVH umožňuje hostovat stránky v 11 zemích.

Geolokalizace jednoho webu...


Chcete být v Anglii? Vyberte si hosting na britské IP adrese. Z pohledu vyhledávačů bude váš web umístěn v Anglii! Jak snadné!...až po web s více verzemi, určenými pro více zemí


Máte web pro Itálii, Anglii a Francii? Vyberte hostování každé verze na jiné geo IP adrese a seskupte všechny verze pod stejnou nabídkou webhostingu: