GeoCache, nepostradatelná služba pro Vaše mezinárodní webové stránkyTechnologie GeoCache CDN je založena na větším počtu lokalit, rozprostřených po celém světě. Vaše soubory se statickým obsahem jsou umístěny do paměti cache v těchto lokalitách a distribuují se lokálně. Spolu s globální sítí OVH dovoluje tento princip optimalizovat a urychlit načítání obsahu uživatelům z celého světa.

Pokud chcete spustit webový projekt s celosvětovou působností, je to nutnost. GeoCache CDN nejen zrychlí načítání webových stránek, což znamená větší uživatelský komfort pro návštěvníky, ale také pomůže k lepšímu umisťování na stránkách vyhledávačů, protože ty mimo jiné měří i rychlost načítání.


GeoCache CDN od OVH


GeoCache CDN od OVH dále vylepšuje výkon Vašeho webu a urychluje načítání stránek pomocí 17 PoP (Point of Presence), rozmístěných po celém světě od východu na západ.

Tyto propojovací body využívají výkonu globální sítě OVH, která je plně redundentní a má celkovou kapacitu šířky pásma 2,5 Tb/s. Obsah načtený v cache paměti je tedy replikován na více bodů na světě pomocí CDN infrastruktury, která jednotlivé návštěvníky přesměrovává na nejbližší PoP v co možná nejkratším čase.

17 lokalit, jež využívá GeoCache CDN, je umístěno následovně:7 v Evropě:

Amsterdam (Nizozemí), Frankfurt (Německo), Londýn (Anglie), Madrid (Španělsko), Miláno (Itálie), Paříž (Francie), Varšava (Polsko).Paříž (Francie)

Milán (Itálie)

Madrid (Španělsko)

Amsterdam (Nizozemí)

Londýn (Velká Británie)

Frankfurt (Německo)

Varšava (Polsko)10 v Americe:

Ashburn (USA), Atlanta (USA), Chicago (USA), Dallas (USA), Los Angeles (USA), Miami (USA), Newark (USA), San José (USA), Seattle (USA), Toronto (Canada).Chicago (USA)

Dallas (USA)

Newark (USA)

San José (USA)

Ashburn (USA)

Atlanta (USA)

Los Angeles (USA)

Miami (USA)

Seattle (USA)

Toronto (Kanada)

GeoCache CDN na Vašem webhostingu


Pro celistvost Vašeho webhostingového řešení OVH přidalo GeoCache CDN. Řešení na míru pro každou zvolenou službu.

Aby to bylo jednodušší, data pod CDN jsou vybírána a spravována automaticky, a to tak, že veškerý statický obsah (obrázky, videa, HTML kód, apod.) je ve výchozím nastavení uchováván v cache.

Pro více informací o správě GeoCache CDN se obraťte na náš průvodce.
Nabídky PERSONAL/PRO


PERSONAL a PRO zahrnuje GeoCache CDN ve 3 PoP: Paříž (Francie), Frankfurt (Německo) a Newark (USA).

Služba PERFORMANCE


PERFORMANCE GeoCache CDN replikované v 17 PoP: