Fakturace "dočasného upgrade" na službě Performance
Plaťte jen za to, co potřebujete


Balíčky Performance Vám nyní dávají možnost navýšit výkon za dodatečnou měsíční cenu. Můžete si tak navýšit výkon jen na určitou dobu, bez nutnosti trvalého upgradu na vyšší verzi služby.
To znamená, že při potřebě vyššího výkonu již nebudete muset platit za novou službu na 12 měsíců dopředu. Namísto toho si stačí k paušální ceně služby připlatit za přídavné zdroje za každý měsíc, v němž chcete navýšený výkon využívat.

Nejen že tím ušetříte peníze, ale navíc budete schopní provést snadný upgrade a downgrade Vaší služby Performance, aniž byste se museli zavazovat dlouhodobou smlouvou. Přídavné zdroje budete platit pouze po měsíci k Vaší již objednané službě.

Můžete však stále přejít i na novou službu, jestliže jste ochotní zaplatit na na rok dopředu.Spravujte své výkyvy zátěže!


Jak to funguje?


Když požádáte o upgrade na výkonnější službu Performance ze svého Zákaznického prostoru, můžete si vybrat, zda chcete platit za 12 měsíců dopředu, nebo měsíčně bez jakéhokoli závazku (boost). S touto možností boost Vám budou přídavné zdroje fakturovány každý měsíc.

Proto Vám každý první den v měsíci zašleme fakturu* na zaplacení přídavných zdrojů vyšší služby. Částka na faktuře je vypočtena na základě nejvyšší úrovně služby, na kterou jste službu upgradoval a nebude mít závislost na počtu dní, kdy jste službu během měsíce využíval (počítat se bude od prvního do posledního dne v měsíci). Jestliže jste provedli upgrade během prvního měsíce, bude cena za navýšení odpovídat počtu dní, kdy ji budete využívat.

Cena za úroveň je 280,00 bez DPH za měsíc. Jestliže je Vaše základní služba Performance 1 a Vy provedete upgrade na Performance 2, budete za tento upgrade navíc platit 280,00 bez DPH tak dlouho, jak budete používat Performance 2. Jestliže v někdy navíc ještě provedete upgrade na Performance 3, budete platit za přídavné zdroje o 2 úrovně a to 560 bez DPH , stejně, jako kdyby Vaše základní úroveň byla Performance 2 a Vy jste provedli dočasný upgrade na Performance 4. Maximální částka, kterou byste museli platit je 840 bez DPH a to za upgrade z Performance 1 na Performance 4.

Můžete kdykoli provádět upgrade či downgrade Vaší služby na jakoukoli jinou úroveň ze svého Zákaznického prostoru. Avšak downgrade na službu je povolen pouze při zaplacení částky na 12 měsíců dopředu a nezískáte žádnou kompenzaci za zbývající čas na Vašem stávajícím webhostingovém balíčku.* Tato faktura bude zobrazena ve Vašem OVH fakturačním účtu. Můžete ji zaplatit pomocí automatických plateb (zatím jen for FR zákazníky), nebo pomocí vygenerované objednávky, která Vám bude zaslána na e-mail.

Posílení Vašich stránek do ... 5 minut!


Příklady fakturace


Používám službu Performance 1, takže při objednání jsem zaplatil celou částku za 12 měsíců 3 357,00 bez DPH (12 x 279,75 bez DPH).
Jestliže se rozhodnu provést upgrade na Performance 2, mohu přejít na tuto novou službu na 12 měśiců okamžitým zaplacením roční ceny (12 x 531,75 bez DPH) a obdržet náhradu na zbývající nevyčerpaný čas na stávající službě (přepočítaný na cenu nové služby), nebo mohu využít flexibilní fakturace a zaplatit pouze 280,00 bez DPH navíc (1 úroveň) za následující měsíc a za měsíce poté, dokud si ponechám službu Performance 2 aktivní.

Jestliže během stejného kalendářního měsíce provedete upgrade na Performance 3 a poté na Performance 4 a poté ještě downgrade na Performance 3 či nižší, bude Vám účtována částka za počet úrovní mezi základní službou a nejvyšší použitou službou.
V mém případě jsem provedl upgrade na Performance 4 a budou mi tedy účtovány 3 úrovně, takže 840 bez DPH (3 x 280,00 bez DPH).

Protože částka za upgrade se týká celého měsíce a v případě předčasného ukončení nedojde k navrácení nevypotřebované ceny služby, doporučujeme s rušením dočasného upgradu vyčkat až do konce měsíce tak, abyste z navýšení měli co největší prospěch.Připravte se na prodeje a akce během svátků


Jestliže má základní služba je Performance 2, nebo vyšší a přeji si ji downgradovat na Performance 1, tak jde o snížení na nižší úroveň služby, nežli je má základní. Budu tedy muset provést nový závazek na dalších 12 měsíců a částku za tuto službu budu muset zaplatit okamžitě. To znamená, že zaplatím 3 357,00 bez DPH (12 x 279,75 bez DPH).

Navíc mi nebude navrácen kredit za zbývající dny na stávající službě Performance 2. Doporučujeme Vám tedy v těchto případech vyčkat se změnou až na konec období, ve kterém máte službu již zaplacenou.

Jestliže provedu upgrade s Personal, Professional či některé dřívější služby na službu Performance, musím při změně zaplatit celou částku za 12 měsíců.

A stejně jako je tomu u jakéhokoli jiného upgrade, budou mi na novou službu převedeny kredity odpovídající ceně nevypotřebované doby na mé stávající službě. Poté mohu využívat možnosti dočasného upgrade na vyšší úroveň služby Performance a to ze Zákaznického prostoru.
Poznámka: Váš webhostingový plán můžete změnit snadno a automaticky a bez jakéhokoli vlivu na Vaše data či dostupnost služby.

Již brzy...


Tato flexibilní fakturační možnost Vám umožní změnit úroveň Vašeho webhostingu Performance a budete tak moci platit pouze za to, co používáte. Dodatečná částka pokrývá celý měsíc a nelze ji přerušit.