CDN - Content Delivery Network

Zkraťte dobu načítání svých webových stránek na mezinárodní úrovni

CDN


3 PoP
Rychlejší načítání stránek
Vylepšené SEO
Protokol HTTP/2

28,00 bez DPH/měsíc (33,88 Kč s DPH)(zahrnuto v balíčku Performance)

Naše body přítomnosti

1 PoP en Amérique

Beauharnois (Canada)

2 PoP en Europe

Roubaix (France)
Strasbourg (France)

Nepřehlédněte


Zrychlete načítání stránek

CDN (Content Delivery Network) od OVH dokáže optimalizovat výkon Vašich stránek a webových aplikací, aniž byste museli zasahovat do jejich zdrojového kódu či nastavení. CDN ukládá a redistribuuje statický obsah Vašich stránek v rekordních časech (z paměti cache), nezávisle na tom, kde na světě se Vaši uživatelé nacházejí (bez nutnosti odesílání požadavků na Váš hostingový server).

Zlepšete uživatelský komfort

Co může uživatele oslovit více, než plynulý a 100% responzivní web? Poskytněte návštěvníkům svých webových stránek vysoký komfort, nezávisle na typu zobrazovacího zařízení (počítač, telefon či tablet). S funkcí CDN můžete v závislosti na druhu webových stránek a jejich obsahu dosáhnout až několikanásobného navýšení výkonu.

Vylepšete SEO svých stránek

Minimalizace doby načítání je dnes jedním z nejdůležitějších faktorů při vytváření a optimalizaci webových stránek. Internetové vyhledávače jako Google, Bing či Yahoo upřednostňují při zobrazování výsledků stránky s krátkou dobou odezvy a penalizují ty, které v tomto ohledu pokulhávají. CDN významně zkracuje dobu odezvy webových stránek a urychluje jejich načítání, díky čemuž přispívá ke zvýšení SEO ratingu a zlepšení pozice v internetových vyhledávačích.