Automatické e-mailyStopujte e-maily, které byli poslány z vaší stránky


Kontaktní formuláře, posílání zakoupených objednávek z vašich online obchodů, poslání vaší pošty v PHP ... Můžete monitorovat všechny automaticky posílané e-maily pomocí skriptů na vaší stránce.


  • Sledujte chyby a můžete na ně rychle reagovat.
  • Můžete monitorovat aktivity na vašich stránkách a předvídat bezpečnostní chyby
Možnosti


Předvídání chyb


Chcete znát stav všech Vámi odeslaných e-mailů. Ve svém (Manažeru), můžete mít detailní souhrn.

Chybová hlášení se posílají denně


Pomocí e-mailu, který si zvolíte, můžete dostávat denní chybová hlášení.

Vyhledávání chyb v e-mailech?


Díky Manažeru můžete pročistit svá vyhledávání vkládáním filtrů včetně chybových hlášek. Můžete si zvolit jak často se mají zprávy zobrazovat.

Tato funkce je velmi užitečná při posílání na e-mailové konference pro aktualizaci seznamu kontaktů a odebírání chybných e-mailů.

Zůstaňte informovaní o bezpečnostních mezerách


Moje stránka SPAMUJE?

Pomocí chybových hlášení a reportů můžete analyzovat a rychle reagovat na případné problémy jakými je například rozesílání SPAMu z vašich stránek. Můžete si zobrazit objem vyměněných e-mailů a může ihned zablokovat odesílání jakýchkoli emailů, který vytváří takto neúměrnou zátěž.

Rozvíjejte své obchodní aktivity:


Pomocí chybových hlášení si aktualizujete své informace. Například můžete vymazat adresy, které již neexistují ze svých mailing listů. Nebo uvidíte, zda bylo potvrzení objednávky zákazníkovi již zasláno, abyste ho v opačném případě mohli rychle znovu poslat.

Seznamte se s Manažerem OVH.