Ochrana před DDoS útoky
Jako profesionální poskytovatel webových řešení Vám OVH nabízí dobrou infrastrukturu s vysokou dostupností pro Vaše hostingové systémy. Jediná starost, která zůstává na Vás, je ukládáni souborů a vdechnutí života Vašim projektům!
Pomocí exkluzivního řešení anti-DDoS od OVH zajistíme, že Váš hostingový systém bude vždy dostupný, a to i v případě, že se stane terčem DDoS útoku!
Tato ochrana je zcela zásadním prvkem, neboť, jak zdůrazňuje Octave Klaba: "Otázkou není, zda anti-DDoS ochranu potřebujete, ale spíše zda ji budete mít, až se stanete terčem nějakého útoku"Co je DDoS?


Cílem DDoS útoků je zapříčinit nedostupnost napadených stránek tím, že přetíží šířku pásma, nebo vyčerpá všechny zdroje tak, aby služba přestala být dostupnou, nebo dokonce "spadla". Téměř všechny případy útoků jsou sedmé a tedy nejvyšší úrovně. Jsou založeny na zasílání PHP dotazů ve velkém počtu tak, aby narušily chod systemu.
Dnes je na Internetu stále více útoků a riziko, že se stanete cílem některého z nich je větší, nežli kdykoli dříve. Příčinou je mimo jiné i demokratizace počítačů a snadná dostupnost požadovaných nástrojů na provedení útoku. Nezvyšuje se přitom jen počet zaznamenaných útoků, ale též jejich síla. Dnes je tedy možné tímto útokem ochromit i dříve relativně bezpečné infrastruktury.
Co je DDoS?Bezpečnost - OVH řešení

Bezpečnost - OVH řešení


Zaručení bezpečnosti a odolnosti online aplikací našich zákazníků bylo vždy pro OVH prioritou. Během let existejnce OVH bylo často nutné vyhledávat, zkoumat a reagovat na tyto problémy. To nám umožnilo vybudovat robustní a inteligentní nástroje, které pomohou vypořádat se i s masivními útoky, které jsou směrovány na naše dedikované servery a cloudové produkty.
Tyto nástroje byly uzpůsobeny a rozšířeny i na ostatní produkty, jako je například webhosting, kde byl až doposud takovýto typ ochrany naprosto nevídaný. Dříve jsme byly nuceni napadené webové projekty odpojit, abychom zabránili poškození celé infrastruktury a omezování ostatních uživatelů.
Abychom se mohli bránit proti těmto útokům, OVH nyní vybudovalo zmírňující řešení založené na technologii VAC. Jde o exkluzivní kombinaci technik, které analyzují Váš přenos dat v reálném čase a ve vysoké rychlosti. Detekují a reagují na útoky automaticky, zatímco běžné pakety mohou být stále posílány ke svému cíli. Navíc je nyní rozložení zátěže o mnoho lepší s příchodem technologie PHP-FPM, která vylepšuje rychlost odpovědi serveru. Výsledkem je tedy absolutní bezpečnost a jistota, že Vaše služba nebude ohrožena žádným útokem.
Více informací naleznete zde: kompletní prezentace Anti-DDoS ochrany.