Ochrana před DDoS útoky
Ochrana před DDoS útoky
Jako profesionální poskytovatel webových řešení Vám OVH nabízí dobrou infrastrukturu s vysokou dostupností pro Vaše hostingové systémy. Jediná starost, která zůstává na Vás, je ukládáni souborů a vdechnutí života Vašim projektům!

Pomocí exklusivního řešení Anti-DDoS od OVH zajistíme, že Váš hostingový systém bude vždy dostupný a to i v případě, že na nej půjdou útoky!

A jaký má názor Octave Klaba na nezbytnost této ochrany?
"Není správnou otázkou zda potřebujete Anti-DDoS ochranu, ale spíše zda ji budete mít, až se stanete terčem nějakého útoku"Co je DDoS?


Cílem DDoS útoků je zapříčinit nedostupnost napadených stránek tím, že přetíží šířku pásma, nebo vyčerpá všechny zdroje tak, aby služba přestala být dostupnou, nebo dokonce "spadla". Téměř všechny případy útoků jsou sedmé a tedy nejvyšší úrovně. Jsou založeny na zasílání PHP dotazů ve velkém počtu tak, aby narušily chod systemu.Co je DDoS?
Dnes je na Internetu stále více útoků a riziko, že se stanete cílem některého z nich je větší, nežli kdykoli dříve. Příčinou je mimo jiné i demokratizace počítačů a snadná dostupnost požadovaných nástrojů na provedení útoku. Nezvyšuje se přitom jen počet zaznamenaných útoků, ale též jejich síla. Dnes je tedy možné tímto útokem ochromit i dříve relativně bezpečné infrastruktury.Bezpečnost - OVH řešení


Zaručení bezpečnosti a odolnosti online aplikací našich zákazníků bylo vždy pro OVH prioritou. Během let existejnce OVH bylo často nutné vyhledávat, zkoumat a reagovat na tyto problémy. To nám umožnilo vybudovat robustní a inteligentní nástroje, které pomohou vypořádat se i s masivními útoky, které jsou směrovány na naše dedikované servery a cloudové produkty.
Tyto nástroje byly uzpůsobeny a rozšířeny i na ostatní produkty jako je například webhosting, kde je takovýto typ ochrany do teď nevídaný. Dříve jsme byly nuceni napadené webové projekty odpojit, abychom zabránili poškození celé infrastruktury a omezování ostatních uživatelů.

Abychom se mohli bránit proti těmto útokům, OVH nyní vybudovalo zmírňující řešení založené na technologii VAC. Jde o exklusivní kombinaci technik, které analyzují Váš přenos dat v reálném čase a ve vysoké rychlosti. Detekují a reagují na útoky automaticky, zatímco běžné pakety mohou být stále posílány ke svému cíli. Navíc je nyní rozložení zátěže o mnoho lepší s příchodem technologie PHP-FPM, která vylepšuje rychlost odpovědi serveru. Výsledkem je tedy absolutní bezpečnost a jistota, že Vaše služba nebude ohrožena žádným útokem.
Bezpečnost - OVH řešení
Více informací naleznete zde: kompletní prezentace Anti-DDoS ochrany.