Webová řešení

Všechny nástroje pro internetové stránkyNajděte doménu

Seznamte se s našimi produkty a službamiHosting Linux

  • 100 za 500 GB diskový prostor
  • Doména zdarma na 1 rok
  • 10 za 1 000 e-mailových účtů (x 5 GB)
  • PHP-FPM, GeoCache a garantované zdroje (Performance pouze)

Seznamte se s webhostingovými balíčky

Od:55,75  bez DPH/měsíc
(67,46 Kč s DPH)

Podívejte se na Linux webhosting
Domény


Nové doményDNS Anycast
Od:24,00  bez DPH*/měsíc
(29,04 Kč s DPH)

Domény
Naše e-mailová řešení
* Nabídka platí pro prvních 100 000 domén, domén .ovh je registrováno. Nabídka je omezena na 5 registrací domén .ovh na zákazníka, což Vám umožňuje registrovat doménu .ovh pro 24,00  bez DPH/rok (29,04 Kč s DPH) namísto 0/rok , obnovení za 49,00  bez DPH/rok (59,29 Kč s DPH) namísto 0/rok. Registrace domén .ovh je předmětem Všeobecných podmínek, které jsou dostupné zde: http://www.ovh.cz/podpora/pravni_dokumenty stejně jako Politiky názvů pro .ovh dostupné zde: http://www.ovh.cz/domeny/naming-policy-ovh.xml.

Proč si zvolit OVH Web ?


Vytváříte webový projekt či aplikaci? Ať jste začátečník, nadšenec, webmaster, webový vývojář či profesionál, přinášíme Vám řešení pro jakékoli webové projekty za dokonalé ceny.

OVH je evropskou jedničkou v poskytování hostingu s více jak 18 miliony hostovaných aplikací. Poskytujeme řešení, která zajišťují vysokou míru zabezpečení a nabízejí flexibilitu a možnost upravení podle potřeb zákazníků. Dokážeme udržet krok s růstem Vašich projektů, protože naše webová řešení jsou škálovatelná a neustále inovujeme naše vysoce kvalitní infrastruktury.