Upgrade Vašeho VPS

Přizpůsobte si své VPS

Jakožto odrazový můstek pro celé univerzum cloudových produktů OVH je i OVH VPS vysoce škálovatelné. Objednejte si některý ze základních produktů a postupně navyšujte jeho výkon, bez nutnosti reinstalace.

Potřebujete výkonnější procesor, více RAM či větší diskový prostor? OVH VPS lze libovolně škálovat tak, aby odpovídalo Vašim aktuálním potřebám. To vše v rámci několika málo kliknutí!

Výhody

Rozšiřujte diskový prostor bez nutnosti upgradu celého VPS

Upgradujte své CPU či RAM prostřednictvím Zákaznického prostoru OVH

V případě potíží se můžete obrátit na naše příručky

Upgrade VPS

Výkon svého VPS můžete kdykoli navýšit prostřednictvím migrace na vyšší verzi serveru (v rámci stejné řady). Tuto akci můžete provést přímo ze Zákaznického prostoru OVH.
Celý Váš systém (OS, software, nastavení) je uložen a Vy nemusíte provádět žádné úpravy. Operace je provedena automaticky v rámci minut a s naprostou transparentností pro Vaše zákazníky.

A konečně, zbývající doba pronájmu Vašeho starého VPS je nyní automaticky přenášena na novější modely!

Přídavný disk

Úložný prostor Vašeho VPS lze rozšířit o přídavné disky různých velikostí. Tyto disky lze mezi jednotlivými VPS libovolně přenášet.

Při objednávce (nebo později v Zákaznickém prostoru OVH) zvolte velikost diskové jednotky a připojte ji ke svému VPS. Tímto způsobem lze jednoduše navýšit diskovou kapacitu VPS.

50 GB

140,00
 bez DPH/měsíc (169,40 Kč s DPH)

100 GB

280,00
 bez DPH/měsíc (338,80 Kč s DPH)

200 GB

420,00
 bez DPH/měsíc (508,20 Kč s DPH)

500 GB

840,00
 bez DPH/měsíc (1016,40 Kč s DPH)