Proč VPS od OVH?

Infrastruktura na míru pro Váš web

VPS mezi webem a cloudem

Virtuální privátní servery OVH představují perfektní mezistupeň mezi webhostingovým řešením a samostatně spravovaným serverem. Nehledě na to, jak rychle Vaše aplikace rostou a jak velkou míru autonomie vyžadujete, v rámci nabídky OVH VPS vždy naleznete odpovídající řešení s tím nejlepším poměrem cena/výkon.

VPS je ideálním kompromisem mezi svobodou dedikovaného serveru na jedné straně, a škálovatelností a jistotami virtualizace na straně druhé.

Tato volnost v administraci Vám dovoluje nainstalovat operační systém dle svého výběru, nebo zvolit předinstalované distribuce s LAMP, CMS nebo e-commerce.

Exkluzivně na OVH VPS

Využijte vysoké přidané hodnoty naší sítě služeb. Distribuujte svá data pomocí IP Load Balancing, zajistěte nepřetržitý provoz svých projektů s IP Failover a plynulost a viditelnost svých stránek pomocí geolokalizovaných IP. Tyto služby Vám zajistí, že Vaše VPS bude vždy ve správný čas na správném místě.

Ochrana Vašich dat je naší hlavním prioritou. OVH zjednodušuje správu zálohování Vašich dat na VPS díky možnosti snapshotů a zálohování pomocí více protokolů (jako volba u VPS řady VPS Cloud). Zálohování svého VPS můžete naprogramovat a zautomatizovat.

Výkon a dostupnost

Kontinuita Vašeho podnikání je zaručena prostřednictvím volně dostupné infrastruktury bez nutnosti rozšíření o další přídavné prvky. Distribuované, rozšiřitelné a odolné úložiště založené na platformě Ceph nabízí vysokou nativní dostupnost, potřebnou pro zajištění stability Vašich služeb.