Proč VPS od OVH?

Infrastruktura na míru pro Váš web

2:40

Používá OVH VPS, takže se může soustředit
na svoji práci: vývoj.

Nicolas Potier,
Spoluzakladatel a technický ředitel Acseo
Výhody
  • Řešení vybudované, otestované a optimalizované pro webové použití.
  • Infrastruktura, která garantuje vákon a vysokou dostupnost.
  • Exklusivní služby OVH zahrnuté ve všech našich řadách.

VPS mezi webem a cloudem

Virtuální privátní servery OVH pomáhají při přechodu mezi webhostingem a samostatnou správou dedikovaného serveru. V závislosti na růstu Vašich aplikací a úrovni autonomie, po které toužíte, můžete vybudovat vlastní podnikání na službách VPS za nepřemožitelný poměr cena/výkon.

VPS je ideálním kompromisem mezi svobodou dedikovaného serveru a flexibilitou virtualizace.

Tato volnost v administraci Vám dovoluje nainstalovat operační systém dle svého výběru, nebo si zvolit předinstalované distribuce s LAMP, CMS nebo e-commerce.

Výkon a dostupnost

Modely VPS 2016 zaručují navýšení výkonu sítě: až o 75 % více znaků/s v OpenSSL, 100% vylepšení výkonu PHP a až 3x více NGINX dotazů/s. Podobně ukazují naše testy i to, že naše SSD a NVMe disky produkují více IOPS bez ohledu na velikost bloku.

Volně dostupná a snadno spravovatelná infrastruktura je nutností pro nepřetržitý chod Vašich obchodních záležitostí. Platforma Ceph Vám poskytuje vysokou dostupnost se škálovatelným úložištěm odolným proti chybám pro zaručení nonstop chodu Vašich služeb.

Exklusivní služby OVH VPS

Využijte vysoké přidané hodnoty naší sítě služeb. Distribuujte svá data pomocí IP Load Balancing, zajistěte nepřetržitý provoz Vašich projektů s IP Failover a plynulost a viditelnost Vašich stránek pomocí geolokalizovaných IP. Tyto služby Vám zajistí, že Vaše VPS bude vždy ve správný čas na správném místě.

Ochrana Vašich dat je naší hlavním prioritou. OVH zjednodušuje správu zálohování Vašich dat na VPS díky možnosti snapshotů a zálohování pomocí více protokolů (jako volba u VPS řady VPS Cloud). Automatické zálohy budou brzy k dispozici.