Váš Zákaznický prostor VPS

Nový Zákaznický prostor OVH: navržen našimi zákazníky pro naše zákazníky.

Výhody:
  • Intuitivní, snadné a rychlé rozhraní.
  • Všechny operace - údržba a fakturace;
  • Možnost reinstalace na přání pomocí velkého počtu distribucí.

Rozhraní uzpůsobené Vašim potřebám

Ať jste začátečník nebo profesionální webová agentura, můžete u OVH mít jediné VPS nebo celou škálu produktů a služeb. Nové rozhraní OVH - Zákaznický prostor, nebo též Manažer, nabízí prostředí, které roste s Vámi. Postupně si můžete odemykat pokročilé technické funkce a tím rozšiřovat funkčnost Manažeru za pochodu.

Rozhraní nabízí jednoduchý pohled na Vaše služby, čímž Vám pomáhá v lepší orientaci a v kvalifikovaném rozhodování. Zdroje můžete přeskupit dle projektu a/nebo zákazníka, můžete spravovat svá práva, delegovat, přenášet a sdílet úkoly. Jednoduše řečeno můžete nástroje upravit dle svých potřeb.

Přijaté administrativní úlohy

Nebudete již muset trávit hodiny hledání všech Vašich služeb na Vašem účtu či aktualizací domén. Nyní můžete spravovat více služeb naráz: obnovení, nastavení, administrace a informace o zákazníkovi. Vše pouze několika kliknutími myší.

Pokud potřebujete, zvolte si výkonnější model. Zálohujte svá data a spravujte jednotlivé zálohy. Izolujte weby použitím geolokalizace IP. Pro údržbu využijete KVM a Rescue mode. Je to jen na Vás.