IP additionnelle

Optimalizujte své mezinárodní SEO: jen za 56 bez DPH / IP adresu

Výhody

13 možností geolokalizace v Evropě

Bez měsíčních poplatků

Pokročilá izolace webových stránek Vašich zákazníků

Maximalizujte svůj dosah

Virtuální privátní servery jsou k dispozici ve všech datacentrech OVH: Gravelines (severní Francie), Strasbourg (východní Francie), Beauharnois (východní Kanada), Vratislav (Polsko), Sydney (Austrálie), Singapur, Německo, Spojené království a brzy také Španělsko a Itálie.

Pokud budou návštěvy Vašeho webu přicházet ze zemí na výše uvedeném seznamu, zvažte geolokalizaci svých IP adres. V reálném provozu totiž uživatelé dávají přednost webům, které jsou jim nejblíže.

Na tomto základě lze vytvářet organické asociace pro mezinárodní marketingové strategie cílené na jednu konkrétní jazykovou oblast: belgická IP adresa pro VPS hostované ve Francii, francouzská IP adresa pro VPS hostované v Německu atd...

Optimalizujte správu webových stránek svých zákazníků

Přidávejte až 16 geolokalizovaných IP adres ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku, Spojeném království, Polsku, Portugalsku, Irsku, České republice, Holandsku, Finsku, Litvě a Belgii. Každá IP adresa je účtována zvlášť ( 56,00 bez DPH ). Při instalaci je možné k jedinému VPS připojit IP adresy z více zemí, a to u všech modelů.

Kromě rychlosti načítání, což je jedna z priorit v ratingu společnosti Google, představují implementace serveru a geolokalizace dva důležité prvky, jak získat lepší umístění ve výsledcích organického vyhledávání - to totiž často upřednostňuje místní výsledky (myšleno geograficky).

Ochrana Vašeho webu - nebo Vašich zákazníků - proti spamu je přínosem pro lepší umístění webu ve výsledcích vyhledávání.