Zálohování VPS

Ochraňte svá data již za 83,72 bez DPH/měsíc

Výhody

Vyvinuto společností OVH pro plynulejší zpracování operací

Metody zálohování kompatibilní se všemi strategiemi pro ochranu dat

Zabezpečení Vašich dat na úložných infrastrukturách s vysokou dostupností

3 metody vytváření záloh

Při výběru té správné zálohovací metody vyvstává hned několik otázek: zvolit spíše úplnou či rozdílovou zálohu (inkrementální nebo dekrementální), blokovou zálohu či deduplikaci? Výše uvedené aspekty činí z výběru toho správného řešení tvrdý oříšek. Je však velice důležité vybírat pečlivě a do důsledku zvážit každý krok - závisí na tom totiž bezpečnost dat na Vašem VPS.

Automatická záloha

Automatický backup od OVH vše zjednodušuje. Konkrétně se jedná o to, že Vaše VPS (tedy bez přídavných disků) je zálohováno každý den. Poté je obsah exportován a replikován na 3 místech, a až poté je přístupný ze Zákaznického prostoru.

215,94
 bez DPH/měsíc (261,29 Kč s DPH)

K dispozici jako volitelné rozšíření pro VPS Cloud

Prostor na zálohy

Uživatelé VPS Cloud mohou ukládat a načítat soubory na vyhrazené místo na disku pomocí protokolů FTP, NFS a CIFS, které mohou být použity na všech OS. Tímto způsobem můžete ochránit svá data pro případ nehody.

200 GB
Trojitá replikace
Vysoká dostupnost

140,00
 bez DPH/měsíc (169,40 Kč s DPH)

K dispozici jako volitelné rozšíření pro VPS Cloud

Snapshot

Efektivní a cenově dostupná strategie zálohování virtuálního stroje pomocí snapshotu. Na rozdíl od úplného zálohování nemusíte zamykat data, aby se zabránilo změnám v průběhu zálohovacího procesu. Vždy budete mít přístup ke spolehlivému bodu obnovení.

Nyní volitelně k dispozici pro všechny uživatele VPS. Snapshot vytvoří okamžitou zálohu serveru nebo inkrementální kopii nad plnou zálohou.

83,72
 bez DPH/měsíc (101,30 Kč s DPH)

Pro VPS SSD

140,00
 bez DPH/měsíc (169,40 Kč s DPH)

Pro VPS Cloud a VPS Cloud RAM