Certifikát SSL OVH


Zabezpečte datové přenosy na a z Vašeho webu
1 400,00  bez DPH/rok
(1694,00 Kč s DPH)Zabezpečený datový přenos


Služba SSL OVH zabezpečuje tok informací mezi Vašimi stránkami a jejich návštěvníky. Také Vám pomáhá získat si důvěru potenciálních zákazníků tím, že garantuje důvěrnost datových přenosů a tím, že dokazuje, že Vaše doména je hostována u spolehlivého poskytovatele internetových služeb (DV certifikát).Vylepšení SEO


Zabezpečení Vašich stránek pomocí SSL vylepší jejich umístění ve výsledcích vyhledávacích robotů. Google nyní zohledňuje zabezpečení stránek ve svých kritériích pro hodnocení stránek.Co vidí moji návštěvníci?


Certifikát SSL OVH v internetových prohlížečích aktivuje přenosový protokol HTTPS a v adresním řádku zobrazuje visací zámek. Tím naznačuje, že všechny datové přenosy jsou zabezpečené a důvěrné, a že Váš web byl autentifikován. Návštěvníci tak budou vědět, že posílání důvěrných dat je bezpečné.

Certifikát je spravován automaticky a nevyžaduje žádnou akci z Vaší strany. Přístup na Vaše stránky bude zabezpečen během několika minut.Službu SSL můžete objednat a nainstalovat přímo ze svého Zákaznický prostor Web (pro SSL na Webhostingu na Linuxu). Možnost SSL je kompatibilní s produkty, které mají možnost IP Load Balancing: Dedikované servery, Dedicated Cloud a VPS. V těchto případech si ho musíte objednat zAPI nebo kontaktováním podporu.


Příklady použití


Extranet/privátní zóny

Formuláře/Identifikace

Upload/Přenos

Vkládání kódů/citlivých informací

Silné stránky našeho certifikátu


Šifrování 256-bit

Automatická instalace bez poplatku

Technická správa certifikátu řízená OVH

Bez instalačního poplatkuBezpečnost
Typ certifikátu Certifikát DV (?)
Šifrování 256-bit
Site Seal (ikona zámku v adresním řádku) Ano
Proces validace a instalace
Validace Online
Požadované dokumenty Ne (?)
Instalace Automatická
Kompatibilita
Rozpoznání vyhledávače 99%
Rozpoznání vyhledávače 99%
Odpovídající produkty
Webhosting na Linuxu 0 Kč (zahrnuto v ceně služby)
Produkt s IP Load Balancing (oddělená objednávka) 0 Kč (zahrnuto v ceně služby)

(?): Certifikát typu DV validuje hosting domény u OVH a zajišťuje bezpečnost proudících dat. Negarantuje identitu společnosti, jež provozuje služby na daných stránkách.


Obchodní podpora:

+420 246 030 899

Po - Pá: 9:00 - 17:30 | cena místního hovoru