Seznamte se s SDDC

Software Defined Datacenter je prémiová verze služby Dedicated Cloud. Poskytuje přístup ke 100 % dedikované infrastruktuře Dedicated Cloud. Nejen pro zvýšení výkonu a bezpečnosti Vaší infrastruktury, ale také pro zjednodušení její správy a zvýšení produktivity.

Vysoce výkonné řešení bez kompromisů

Vaše infrastruktura se skládá z hostitelských serverů INTEL VSAN (Software Defined Storage) a/nebo z hostitelů Intel vybavených úložištěm NFS typu SSD-Accelerated nebo Full SSD. Virtualizace Vaší infrastruktury je plně v režii OVH díky řešení vCenter + vSphere vyvinutému společností VMware.
Správa Vaší síťové politiky se provádí pomocí NSX Software-Defined Network. Budete moci spustit firewall, load balancer, SpoofGuard, VPN a DHCP v několika kliknutích přímo z rozhraní vSphere.

Objednejte si balíček a můžete začít

Nabízíme Vám předkonfigurované balíčky nebo balíčky "à la carte" jako základ Vaší infrastruktury. Vaše infrastruktura bude dodána s:

  • 2 x INTEL Host (minimálně) nebo 2 x INTEL VSAN Host (VSAN brzy k dispozici)
  • 2x úložiště 1,2 TB
  • Přístup k hypervizoru vSphere, nakonfigurovanému v HA se všemi možnostmi a funkcemi díky licenci Enterprise Plus v ceně.
  • Přístup k pluginu NSX z rozhraní vSphere


Balíček je dodáván přibližně do 30 minut od vytvoření objednávky, v evropském (Německo, Francie, Polsko) či kanadském datacentru OVH dle Vaší volby. O dostupnosti svého balíčku budete informováni prostřednictvím e-mailu, obsahujícího přístupové informace pro připojení k rozhraní vSphere. Pro spuštění a správu virtuálních strojů se připojte k hypervizoru vSphere.

2 000 předkonfigurovaných VxLAN - s nimi můžete zprovoznit privátní sítě a vybudovat N-tier infrastrukturu mezi svými VM.

NSX - VMware's Software-Defined Network

NSX je nativní řešení vSphere s možností jednoduchého nasazení bezpečnostní politiky a s přístupem ke knihovně služeb, jako je firewall, VPN, load balancer, NAT nebo DHCP. NSX je obsažen v některých předkonfigurovaných balíčcích a je volitelné u balíčků "à la carte". Všechny nabídky Software-Defined Datacenter obsahují NSX ve výchozím nastavení.

VSAN: extrémní výkon softwarově definovaného úložiště (Software Defined Storage)

Hostitelské servery vSAN mohou doplňovat nebo definovat celou infrastrukturu. Tyto servery integrují zdroje CPU a RAM, ale hlavně lokálně umístěná datová úložiště. Úložiště se skládá výhradně z SSD v konfiguraci RAID. Proto mluvíme o vSAN All Flash, což je úložiště bez patrných latencí v přístupech k disku - díky SSD.

Škálujte své Software Defined Datacenter

Přidávejte/odebírejte dodatečné zdroje kdy chcete!
Hostitelské servery INTEL, INTEL VSAN (již brzy) a Datastores mohou být objednány ze Zákaznického prostoru nebo přímo z prostředí vSphere, s měsíční nebo hodinovou fakturací. Takto lze přidávat nové zdroje, které budou dodány do 5 minut. Ideální pro zvládání výkonových špiček!

Další možnosti

Seznamte se s možnostmi, které jsou k dispozici na pár kliknutí

Diskové obrazy & Licence
Veeam Backup
Adresy IP
vRops
Šířka pásma