vRack


Privátní propojení VŠECH Vašich infrastruktur
odkudkoli ze světaCo je vRack?Služba vRack, nebo virtuální rack, umožňuje propojení několika serverů (bez ohledu na počet a jejich umístění v našich datacentrech) do virtuálního switche na stejné privátní síti. Vaše servery tak mohou mezi sebou komunikovat zabezpečeně a privátně (v rámci dedikované VLAN).

Již se nemusíte starat o pronájem racku v datacentru. Můžete si objednávat servery podle potřeby a propojovat je jakkoli chcete. Navíc máte záruku údržby veškerého hardware.

Vaše servery komunikují zabezpečeně v rámci privátní sítě (VLAN). Můžete si zvolit, zda chcete mít své servery přístupné výhradně přes privátní síť a/nebo přes veřejnou síť. Vaše privátní síť je fyzicky spravována společností OVH, takže není potřeba žádný aplikační software nebo nastavování sítě na Vašich serverech.
Připojení Vašeho serveruZařízení Cisco ASR 9000 slouží jako most pro vRack. Jsou na vstupech do každého datacentra a slouží ke směrování dat mimo veřejnou síť. Nexus 6000 a Nexus 2000s se chovají jako brány sítě pro propojení Vašich různých serverů.
ASR 9000


NEXUS 2000


NEXUS 6000

Propojení mezi datacentryS propojením optickým kabelem a správou pomocí zařízení DWDM, nabízí OVH síť celkovou kapacitu 3 Tb/s. Propojení mezi všemi datacentry je zdvojené, takže je možné snadno změnit trasu, jestliže je potřeba využít 100 Gb/s coherent.


Síť umožňuje super rychlé propojení mezi datacentry:


Roubaix => Beauharnois: 40 ms

Gravelines => Štrasburk: 9 ms

Americká síť OVH.
Kapacita 500 Gb/s do Internetu


Evropská síť OVH.
Kapacita do Internetu 2500 Gb/s


Síť OVH Asia.