PrestaShop ve zkratce...


PrestaShop je nejrychlejší, nejlehčí a nejvíce upravitelný open-source software pro online obchody.

Řešení vyhrálo ocenění Open Source Award 2010 a 2011 jako Nejlepší Open-Source řešení pro online obchody ».

PrestaShop ve zkratceFAQ PrestaShopZvolil jsem si hostingový balíček Professional či Performance pro hosting PrestaShop. Jaké jsou kroky pro spuštění mého obchodu?

Vaše webové stránky jsou dodáno během několika minut a ihned poté od nás dostanete e-mail, ve kterém naleznete přístupové informace k Vašmu účtu. Jestliže jste si zvolili balíček s předinstalovaným PrestaShop, dostanete také přístupové údaje k jeho rozhraní pro správu. Jestliže ne, stačí jít do OVH Manažeru, zvolit si modul "PrastaShop" a nainstalovat ho jediným kliknutím.

V obou případech dostanete nový e-mail, který Vám poskytne přístup do správy Vašeho obchodu. Můžete si přizpůsobit vzhled, vytvořit kategorie produktů a další.Zvolil jsem si VPS PrestaShop pro hosting mého PrestaShop. Jak mám pokračovat pro spuštění mého obchodu?

Vaše VPS je dodáno během několika minut a ihned poté od nás dostanete e-mail se všemi parametry umožňujícími spuštění Vašeho obchodu. E-mail obsahuje také postupy jak směrovat Vaši doménu.

Vy se musíte jen připojit do administrace PrestaShop pro upravení vzhledu a produktů (těmito kroky Vás provede video)Jak mohu využít aktualizací PrestaShop?

Když je PrestaShop nainstalován jedním kliknutím nebo přes VPS PrestaShop, pak je vždy dodána poslední dostupná verze. Následně je kdykoli možné provést aktualizaci přímo z Vašeho PrestaShop update modulu, který je nainstalovaný již v základu.Jak si nastavím e-maily z méhoOVH VPS PrestaShop?

Nemusíte nic nastavovat. Posílání e-mailů z PrestaShop je již nastaveno a automatické e-maily (potvrzení objednávky, atd.) budou normálně fungovat.Jak nastavím online platby?

Není zde nic komplikovaného k nastavování: defaultně jsou nastaveny platby bankovním převodem a šekem a Vy si můžete přidat platbu pomocí PayPal pro přijetí plateb kreditní kartou. To provedete pomocí několika kliknutí v administraci PrestaShop.

Jestliže chcete zahrnout své vlastní platební řešení přes Vaši banku, doporučujeme Vám přidání OVH SSL certifikátu k Vašeho webhostingu Performance.

Na VPS máte také možnost použít vlastní SSL certifikát.Je PrestaShop opravdu zdarma?

Ano! PrestaShop he kompletně zdarma k instalaci a používání. Jestliže si přejete přidat moduly či placené motivy pro upravení VAšeho online obchodu,

PrestaShop také nabízí placenou podporu od odborníků, která Vám nabídne expertní rady pro start Vašich projektů.Mám online obchod jinde, nebo si přeji provést migraci z Performance na VPS. Mohu si "přetáhnout" své produkty a nastavení?

Jestliže Váš online obchod již používá PrestaShop, ať už je hostován kdekoli, můžete použít nativní funkci pro import/export kategorií a produktů a migrovat Váš obchod na OVH PrestaShop během několika minut.

V jiném případě můžete zkontaktovat našeho partnera PrestaShop a získat jejich (placenou) podporu, nebo můžete postupovat podle jednoho z mnoha tutoriálů dostupných na webu, které migraci vysvětlující.PrestaShop ve zkratce

PrestaShop účet má více jak 500 000 členů a funguje na něm 150 000 obchodů. na světě.

Věrohodné, flexiblní a efektivní řešení, které může zajistit více jak 100 000 objednávek denně a má 310 funkcí a 3 500 modulů pro optimalizaci vývoje a správy Vašeho online obchodu.