Funkce

Navrhli jsme jednoduchý a snadno konfigurovatelný nástroj, který zároveň nabízí velké množství pokročilých funkcí pro ty, kteří si z něj přejí dostat maximum. Podívejte se na přehled těch nejdůležitějších funkcí služby OVH Load Balancer.

Základní funkce

Manažer

Intuitivní ovládání

Nakonfigurujte a monitorujte své infrastruktury od A do Z pomocí intuitivního rozhraní v Zákaznickém prostoru OVH.

SSL

Šifrování SSL zdarma

Bezplatné certifikáty SSL DV Let's Encrypt jsou zahrnuty v každém balíčku služby Load Balancer.

Anycast

Anycast

S funkcí Anycast bude Váš traffic přesměrováván na body přítomnosti (PoP) nacházející se v těsné blízkosti Vašich uživatelů.

Monitoring

Monitoring

Monitorujte datovou zátěž svého Load Balanceru a požadavků rozesílaných na Vaše servery. Optimalizujte výkon svých služeb na základě prognóz a detailních analýz.

Sonda

Pokročilé sondy

Optimalizujte využití serverů ve svých farmách pomocí sofistikovaného monitorovacího systému.

IP Failover

IP Failover

Díky přenášení z jednoho Load Balanceru na druhý funguje fail-over IP bez přerušení. Vaše služby tak nejsou ovlivněny případným selháním hardwaru, přetíženími a podobně.

Sonda

Distribuční priorita

Optimalizujte přerozdělování požadavků na své servery pomocí nejrůznějších distribučních algoritmů (nejméně vytížený, naposledy použitý apod.). Rozhodnutí záleží jen na Vás.

Sonda

Anti-DDoS

Objevte náš systém anti-DDoS L4 ve verzi optimalizované pro službu Load Balancing a zabezpečte své služby nepřetržitou mitigací DDoS útoků: veškerá TCP připojení jsou ověřována v reálném čase!

Středně pokročilé funkce

API

API

Převezměte kontrolu nad svým Load Balancerem, automatizujte procesy a integrujte Load Balancer do svých projektů pomocí funkcí dostupných v rámci OVH API a OpenStack.

HSTS

HSTS

Zabezpečte připojení na své webové stránky s mechanismem HTTP Strict Transport Security. Nemusíte přitom měnit nastavení svého webového serveru - vše lze nastavit v rozhraní služby Load Balancer!

SSL

SSL mezi LB a serverovými farmami

SSL lze pro ještě vyšší stupeň zabezpečení aktivovat nejenom na samotném Load Balanceru, ale také mezi Load Balancerem a Vašimi servery.

vRack

vRack

Propojte svůj Load Balancer se službou vRack a využívejte izolaci nabízenou Vaší privátní sítí, při zachování možností přístupu do ní.

Pokročilé funkce

ACL routing

Routing / ACL

Seznamte se s výhodami služby Load Balancer! Směrujte, přesměrovávejte či blokujte traffic v závislosti na metodě HTTP, URL, hodnotě cookie nebo HTTP hlavičce.

Pokročilé sondy

Pokročilé sondy

Optimalizujte využití a monitoring svých serverů pomocí pokročilých technologií, umožňujících podrobnou konfiguraci ověřování stavu Vašich serverů Load Balancerem, čímž mu umožníte rozhodnout o tom, zda server ponechat ve farmě, nebo jej dočasně vynechat, abyste zabránili negativnímu ovlivnění svých služeb.

Protokol

Správa protokolu proxy

Využijte proxy protokol na svém Load Balanceru u frontendů a farem v TCP, umožňující sledovat informace o připojení návštěvníků na Vaše servery, tak jako v případě hlaviček HTTP X-Forwarded-For režimu HTTP.

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám na +420 246 030 899 *

Pondělí - Pátek, 9:00 - 17:30

* Platba dle ceníku telefonního operátora