Robustní infrastruktura

Služba Load Balancer byla po velmi dlouhou dobu využívána pouze pro interní potřeby naší společnosti. Tato služba je rovněž založena na open-source technologii HAProxy.

Tento bezplatný software, oblíbený zejména pro svůj výkon a stabilitu, je jedním z nosných pilířů takových webových projektů, jakými jsou například Twitter, Reddit, Imgur, Instagram, AirBnB a další (zdroj: https://www.haproxy.org/they-use-it.html)

Maximální redundance pro Vaši infrastrukturu

Na rozdíl od klasického modelu master/slave je Load Balancer aktivní pro několik zařízení najednou. Tato zařízení jsou přitom distribuována a nakonfigurována v různých geografických oblastech, aby tak v případě výpadku nedošlo k jejich vzájemnému ovlivnění. Na základě tohoto modelu můžeme garantovat maximální úroveň dostupnosti.

Naše celosvětová síť

Díky velkému množství bodů přítomnosti rozesetých napříč 5 kontinenty může OVH nabídnout inovativní a vysoce zabezpečené infrastruktury, přizpůsobené na míru profesionálům, začínajícím projektům, malým a středním firmám i globálním klientům. V současné době naše služby využívá více než 1 milion zákazníků ze 138 zemí světa.
Abychom našim zákazníkům zajistili vysokorychlostní připojení, kvalitní šířku pásma a nízkou dobu odezvy, rozhodli jsme se zainvestovat do své vlastní optické sítě. Naše síť, spravovaná pomocí technologie DWDM, k dnešnímu dni disponuje kapacitou přesahující 11 Tbps.

OVH Load Balancers v číslech

  • 150 000 HTTP/HTTPS požadavků za vteřinu
  • 2 miliony SSL certifikátů
  • Více než 3 miliony webových stránek
  • 2 585 559 GeoTime series bodů pro náš analytický tým
  • 40 Gb/s in, 60 Gb/s out

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám na +420 246 030 899 *

Pondělí - Pátek, 9:00 - 17:30

* Platba dle ceníku telefonního operátora