IP Load Balancing


Rozložení zátěže
mezi různými službami a datacentry


Od 280,00  bez DPH/měsíc


Správa výkonu Vaší infrastrukturyOptimální kontrola Vašeho podnikání


OVH IP Load Balancing služba Vám umožní spravovat přenos dat na Vaše servery. Dochází na Vaší stránce k výkyvům zátěže (pravidelným, nebo vlivem nějaké akce)? Kdykoli můžete z prostředí OVH API deklarovat IP, která může pomoci s touto zátěží a Vaše stránky tak budou využívat volné zdroje z Vašeho pool zdrojů během několika minut.

Hybridní a multi-datacentre infrastruktury*


Přenos dat můžete distribuovat na dedikované servery, VPS či dokonce na VM na Dedicated Cloud. Máte tedy možnost použít velké spektrum technických řešení, ze kterých si sestavíte svoji infrastrukturu. Také můžete nastavit IP Load Balancing napříč více datacentry a použít Anycast pro optimalizaci výkonu webových stránek pro Vaše uživatele.

Anycast: řešení mezi datacentry

Anycast můžete získat s OVH IP Load Balancing. Tato funkce Vám pomůže vylepšit zkušenosti uživatelů Vašich aplikací bez ohledu na jejich umístění. Jednoduše nadefinujete jaké služby budou přesměrovány na nejbližší infrastrukturu např. jestliže budete mít dedikvoané servery ve Francii a Severní Americe*, Vaši zákazníci budou naváděni na nejbližší servery ve Vaší síti.
*Již brzy v BHS (Kanada)