sandbox serveur test OVH

Malé instance za nejlepší dostupnou cenu na vyžádání

Tyto cloudové servery pracují na principu sdílených zdrojů a nabízejí stejné funkce jako garantované zdroje, ale za nižší náklady. Budete tak mít k dispozici instance ovládatelné stejným způsobem a můžete používat stejné nástroje pro nasazení svých testů a /nebo vývoje v celé řadě kontextů, a to při zachování skvělého poměrucena-výkon.

Všechny funkce špičkového cloudového serveru

Sandboxové instance mají k dispozici ekosystém Public Cloud, obsahující API OpenStack, a veškerý s tím spojený systém orchestrace. Díky tomu mohou být využity jako testovací servery k ověření nasazení, konfigurace nebo v řadě dalších případů automatizace.

Ideální pro vybudování softwarové továrny

Sandboxové instance ¨ jsou vhodné pro potřeby integračních systémů a průběžné nasazování (CI/CD). Nástroje jako Jenkins, GitLab CI nebo jiné se připojují přímo k API OpenStacku pro orchestraci vašich integračních testů.

Horizontální škálovatelnost

Potřebujete spustit stovky instancí k ověření chování horizontální škálovatelnosti své aplikace, nebo jen simulovat velké množství pracovních procesů? Tyto cloudové servery, nasazené během několika sekund, vám umožní otestovat tyto scénáře v reálném scénáři.

Použití

Spuštění instance
openstack server create --flavor s1-4 --image debian server01

Spuštění 100 instancí stejného typu
openstack server create --flavor s1-4 --image debian

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkce

Změnit velikost

Začněte s nejzákladnější instancí katalogu a měňte spolu s vývojem svých potřeb.

Síťové připojení

Jako modely řad s dedikovanými zdroji mohou tyto instance získat připojení na síť umožňující budovat flexibilní a škálovatelné architektury za provozu.

Přidání svazku

Stejně jako ve všech ostatních instancích lze přidávat svazky úložiště, aby se zvýšil dostupný prostor na cloudových serverech.

tarif public cloud

Fakturace Sandbox

Sandboxové instance jsou z celé řady nejdostupnější: jsou účtovány jako všechny naše další instance, pay-as-you-go na konci každého měsíce. Cena závisí na velikosti instance a délce jejího využívání.