public cloud data ovh

Kontejnery akcelerované GPU pro AI a HPC

Společnosti OVH a NVIDIA spojily své síly, aby mohly představit nejlepší akcelerační platformu GPU pro hluboké učení a vysokovýkonnostní výpočty (HPC).

NVHIA GPU Cloud od OVH kombinuje flexibilitu Public Cloudu s výkonem grafické karty NVIDIA Tesla V100, která poskytuje kompletní katalog kontejnerů s GPU akcelerací, které mohou být nasazeny a udržovány pro aplikace umělé inteligence.

Uživatelům umožňuje realizovat projekty na spolehlivé a výkonné platformě, která respektuje důvěrnost, reverzibilitu a transparentnost umístění dat.

Kontejnery s GPU akcelerací

Získejte přístup k plnému katalogu kontejnerů s GPU akcelerací pro software na hluboké učení, a HPC aplikace a vizualizace.

 

Inovujte během několika minut

Spouštějte své projekty snadno a rychle a zároveň se zbavte potíží, které jsou obvykle spojeny s konfigurací softwaru.

 

Zůstaňte aktuální

Kontejnery NVIDIA pro hluboké učení jsou pro optimální provoz aktualizovány na měsíční bázi. Umožňují vám též snadný přístup k nejnovějším verzím softwaru.

 

Co je NVIDIA GPU Cloud (NGC) od OVH?

NGC Arbo

Náš NVIDIA GPU Cloud (NGC) poskytuje výzkumným pracovníkům a datovým vědcům snadný přístup k rozsáhlému katalogu softwarových nástrojů GPU, které jsou optimalizovány pro hluboké učení a vysokovýkonnostní výpočty (HPC), které plně využívají hardware NVIDIA. Registr kontejnerů NGC obsahuje optimalizované, testované, certifikované a udržované kontejnery NVIDIA pro nejznámější frameworky hlubokého učení. Nabízí také kontejnery aplikací HPC třetích stran, kontejnery pro vizualizaci NVIDIA HPC a partnerské aplikace.

Použití

1

Restart

Spusťte instanci výběrem modelu T1, který vám vyhovuje, a bitové kopie NGC.

2

Nastavení

$ docker pull nvcr.io/nvidia/tensorflow
$ nvidia-docker run nvidia/tensorflow t1

3

Použití

Váš AI framework je k dispozici k zahájení výpočtů.

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Funkce

Výkon a vysoká dostupnost

OVH poskytuje garantované zdroje bez přetížení. 100 % vašich zdrojů, 100 % času.

Jednoduchost

Potřebujete jediný server nebo kompletní infrastrukturu? Klientský účet vám usnadní výběr. Fakturace je jednoduchá: prostě hodinová či měsíční cena za každý stroj.

Flexibilita

Kdykoliv si můžete podle svých potřeb upravit instance úpravou zdrojů. Přidávejte disky a IP adresy a přesunujte je z jedné instance do druhé.

Reverzibilita a open source

OVH využívá a podporuje API OpenStack, který garantuje možnost migrace vašich cloudových prostředí a práci v hybridním režimu mezi OVH a dalšími poskytovateli cloudových služeb.

tarif public cloud

Fakturace NVIDIA NGC Platform

NGC je k dispozici na některých instancích GPU. Instance jsou účtovány, ale NGC je zdarma.