Kubernetes managed

Kubernetes® zdarma pro orchestraci kontejnerů

Kubernetes® je referenční kontejnerový orchestrátor používaný podniky všech velikostí. To usnadňuje nasazení, odolnost a škálovatelnost vašich aplikací, včetně hybridní nebo multicloudové strategie.

Služba Managed Kubernetes® je založena na instancích Public Cloud od OVH. Díky vyvažování zátěže a dalším integrovaným diskům můžete hostovat a garantovat úplnou reverzibilitu pro všechny typy pracovních úkolů.

Nasazování, hostování, monitoring a údržbu vnitřních komponent služby v provozu a jejich aktualizaci bezplatně zajišťují naše týmy. Se standardními nástroji ekosystému Kubernetes® se můžete zaměřit na své podnikání (kontejnery a služby).

Integrovaná správa OVH

OVH nasazuje, hostuje a udržuje všechny komponenty potřebné pro fungování Kubernetes®. To zahrnuje aktualizace týkající se bezpečnostních chyb a oprav. Také udržujeme potřebné komponenty na vašich uzlech. Po stažení souboru kubeconfig získáte všechny funkce certifikovaného systému Kubernetes® a můžete se soustředit pouze na své podnikání: o přidružené softwarové i hardwarové prvky se postarají naše týmy. K dipozici se i ochrana Anti-DDOS od OVH.

Škálovatelnost a vysoká dostupnost

Vystavení služby více pracovním uzlům je snadné pomocí několika příkazových řádků. Kubernetes® za vás spouští kontejnery a konfiguruje nástroj pro vyrovnávání zatížení. Pro každou službu také můžete definovat zdravotní podmínky. Kubernetes® restartuje pody a kontejnery, které tyto podmínky nesplňují. Vaše uzly se také mohou spolehnout na náš monitoring. Vaše služby těží z vysoké dostupnosti nabídek Infrastructure as a Service (IaaS) od OVH a můžete okamžitě přidávat nové výpočetní uzly.

Architektura spravovaná OVH a certifikovaná

Certified Kubernetes

 

Reverzibilita, multi a hybridní cloud

Díky programu CNCF celá řada vydavatelů a hráčů na cloudovém trhu garantuje úplnou reverzibilitu dat. Kubernetes® se stal standardem pro multicloudové scénáře (různí aktéři nebo cloudová datová centra) a hybridní scénáře (distribuované on-site a cloud). Stejnou konfiguraci lze v jednom okamžiku přenášet z jednoho aktéra na druhého.

 

Architecture Kubernetes

Zaměřte se na své kontejnerizované softwarové vrstvy

Hostujeme a udržujeme všechny komponenty Kubernetes, stejně jako operační systém a společné komponenty (docker runtime...) vašich pracovních uzlů.

Použití

1

Vytvořte si svůj Kubernetes cluster

2

Přidávejte uzly založené na instancích

3

Připojte se ke Kubernetes a začněte s nasazováním kontejnerů

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Více podrobností

Trvalé svazky

Do pracovních uzlů můžete přidávat trvalé svazky. Ty se opírají o další disky o velikosti a třídě dle vašeho výběru (standardní nebo vysoký výkon, účtovány s přesností na gigabajt). To zaručuje stálost dat vašich stavových aplikací.

Load Balancer a pod autoscaling

Službu Kubernetes® vám budete mít k dispozici během několika minut a vaše pracovní uzly jsou poskytovány do 120 sekund. Plánovač procesů poté během několika sekund provede expozici nových služeb nebo jejich replikaci na uzlech. Integrace Load Balancer OVH vám umožňuje provoz distribuovat efektivně do mnoha uzlů. Můžete nastavit kvóty CPU/RAM, zdravotní stav a automatickou změnu měřítka svých podů.

Jednoduché rozhraní

Váš klientský účet umožňuje konfiguraci, přidávání a/nebo odebírání uzlů. Kubernetes® Dashboard si můžete snadno nainstalovat.

Role Based Access Control

Je aktivována funkce řízení přístupu založená na rolích umožňující nasazení služeb, které vyžadují tuto úroveň přístupu.

Více verzí a upgrade

Můžete použít Kubernetes® 1.11, 1.12, 1.1, 1.14 či 1.15. V budoucnu Vám nabídneme další verze a jejich změny.

Nodes autoscaling (aktuální 2019)

Dynamicky přidávejte výpočetní zdroje do svého clusteru podle celkových potřeb všech uzlů.

Integrováno do vRack (aktuální 2019)

Zvolte, zda chcete vystavit svůj cluster a jeho služby veřejně nebo pouze v privátní síti OVH.

Architektura mikroslužeb a vysoce distribuované úlohy

Citlivost systému Kubernetes® a nízká režie vám umožní snížit základní infrastrukturu pro mikroslužby. Kubernetes®, který funguje se staršími aplikacemi (podpora stavových zátěží prostřednictvím trvalých svazků), inteligentně rozdělí vaše úkoly podle plánovaného využití živé paměti a CPU. Můžete také nastavit vysoké efektivní limity, které povedou k jeho zničení a novému automatickému plánování. Míchejte měsíční a hodinové zdroje IaaS pro optimalizaci účtování.

Transparentní a kontrolované upgrady

Díky různým úrovním abstrakce, kterou poskytuje Kubernetes®, je aktualizace aplikačních vrstev zjednodušena. Zvolením přístupu „rolling upgrade“ provedete pro své koncové uživatele transparentní upgrade verze. Náš tým také používá tento přístup k aktualizaci komponent svých clusterů Kubernetes® pro drobné opravy chyb a zabezpečení.

Snadné nasazení od vývoje až po produkci

Většina open source a komerčních aplikací je nyní distribuována v kontejnerovém formátu Docker či Helm, které lze ve vaší službě Kubernetes® nasadit jako jeden příkazový řádek. Kubernetes® inteligentně distribuuje kontejnery a služby na různých uzlech. Chcete izolovat vývoj, recept a produkci? Stačí přenést konfigurační soubor z jednoho clusteru do druhého. Díky deklarativní syntaxi jednoduše popíšete očekávaný stav.

tarif public cloud

Fakturace služby Managed Kubernetes Service

Služba Managed Kubernetes® je bezplatná. Zahrnuje nasazení, hostování a aktualizaci všech „master“ komponent clusteru, stejně jako údržbu vašich uzlů (operační systém a komponenty Kubernetes® pracovních uzlů). Platíte pouze za výpočetní a úložné zdroje, které hostují vaše kontejnery a jejich trvalá data, přičemž využíváte standardních sazeb OVH Public Cloud včetně provozu.

K dispozici také na infrastrukturách OVH

Plateform 9

OVH spolupracuje se společností Platform9 na poskytování Kubernetes na fyzickém serveru

Pro zákazníky, kteří chtějí využít výhod orchestrace Kubernetes na dedikovaných serverech, OVH spolupracuje se společností Platform9 a nabízí Kubernetes na svých serverech.

Uživatelé, kteří preferují silnou hardwarovou izolaci nebo integraci se svým podnikovým informačním systémem, mohou nasadit dedikovanou službu Kubernetes, kterou společnost Platform9 spravuje na všech dedikovaných serverech OVH po objednání služby u našeho partnera. Tato společnost je uznávaným americkým specialistou na automatizovaná nasazení řešení, jako je Kubernetes. Pro více informací klikněte sem.

OVH je jediným poskytovatelem, který nabízí širokou škálu nasazení Kubernetes napříč všemi službami, které kombinují řešení pro veřejný cloud (OpenStack), privátní cloud (VMware) nebo dedikované servery.