Příklady použití instancí

Cloud HA, přidávání instancí do jedné minuty, Big Data...

Projděte si příklady jak Public Cloud OVH může přinést pružnost a výkon Vašim projektům.

Migrujte aplikaci na Cloud

Díky:

Úložiště HAPřídavné diskyJednoduché rozhraníMěsíční platba

Řešení Public Cloud od OVH je speciálně navrženo pro migraci webových a business aplikací z dedikovaných serverů, které byli doposud hostovány přímo u zákazníků či poskytovatelů služeb. Hardware RAID se stará o replikaci SSD disků a zajišťuje tak dlouhou životnost systému, zatímco data na přídavných discích jsou zabezpečována trojitou replikací Ceph. Další výhoda nabídky Public Cloud: Při konstantním zatížení dosahujete díky nízké měsíční sazbě maximálních úspor. Zároveň však máte k dispozici širokou flexibilitu pro případ nepředvídatelných událostí.

Správa výkonových špiček

Díky:

Přidat server < 1 min.Kompatibilní s IP Load BalancingVýstraha spotřebySyntaxe cloud-init

O samotě nebo v kombinaci s další infrastrukturou (zejména s našimi Dedikované servery nebo Private Cloud), Public Cloud od OVH přináší Vašim projektům absolutní škálovatelnost. Na výkonové špičky můžete okamžitě reagovat zvýšením počtu instancí nebo dočasným navýšením zdrojů daného stroje. Tyto úpravy lze automatizovat díky post-instalačním skriptům cloud-init a cenu lze spravovat díky výstrahám spotřeby.

Nabídněte svým vývojářům více svobody

Díky:

Jedna faktura a kredit ke každému projektuDelegování právHodinová platbaLow-cost "VPS" instance

Jelikož je každý projekt spravován zvlášť, můžete každému svému týmu poskytnout vlastní rozpočet. Tým pak bude těžit z absolutní svobody v používání potřebných zdrojů pro vývoj a testování. Škálovatelnost se vztahuje i na infrastrukturu, což urychlí Vaše projekty. Se službou Public Cloud můžete za (velmi) malý poplatek testovat chování aplikace na desítkách různých konfigurací.

Urychlete hromadné zpracování dat

Díky:

Výkonné privátní sítěInstance CPU a RAMLokální SSDOpenStack API kompatibilní s orchestrátory

Zpracování videa, kompilování a integrace SW, analýza Big Data... Množství projektů vyžaduje značnou výpočetní sílu v různě dlouhých časových úsecích. Naše nejsilnější servery poskytují až 32 jader o vysoké frekvenci, místní SSD a připojení přes vRack, což znamená, že můžete vytvářet clustery. Pomocí OpenStack API můžete automatizovat počátky a konce prací, takže platíte jen za hodiny skutečně využité pro obchod a další aktivity.

Projekty využívající instance Public Cloud

Případová studie: seznamte se s infrastrukturami našich zákazníků.

SYSADMIN BADASS
NextRadioTV

Škálovatelná infrastruktura schopná zvládnout velké výkyvy zátěže

Detaily o infrastruktuře, která hostuje digitální aktivity multimediální skupiny NextRadioTV

Začněte používat instance PCI