Public Cloud OVH v nejnovějších geografických oblastech

Výhody a příležitosti

Společnost OVH v rámci svého globálního rozvoje v nedávné době rozšířila nabídku Public Cloud o nejnovější datacentra: WAW1 ve Varšavě (Polsko), DE1 ve Frankfurtu (Německo) a UK1 v Londýně (Spojené království).

OVH Public Cloud: jen pár milisekund od Vás

V OVH jsme si velice dobře vědomi toho, jak důležitou roli milisekundy hrají. Se zdroji hostovanými v datacentrech umístěných v těsné blízkosti Vašich zákazníků můžete dosahovat naprosto bezkonkurenční latence.

Nasazujte své infrastruktury napříč různými datacentry

Redistribuce aplikací do několika datacenter se v určitých situacích může ukázat jako velice výhodné řešení. Navyšte odolnost své infrastruktury vyrovnáním datové zátěže a buďte připraveni na ty nejhorší scénáře díky replikaci instancí v několika datacentrech zároveň.

Vytvořte si i Vy svůj Disaster Recovery Plan (DRP) rychle a jednoduše prostřednictvím Zákaznického prostoru OVH.

Dodržování místních zákonů

Díky globálnímu rozvoji společnosti OVH můžete svá data a aplikace hostovat v těsné blízkosti cílových zákazníků, v datacentrech řídících se místními zákony.

Ochrana a bezpečnost dat našich klientů jsou i nadále naší hlavní prioritou. V tomto směru vyvíjíme několikanásobnou iniciativu:

  • Společnost OVH je spoluautorem Kodexu o chování evropských poskytovatelů cloudových infrastruktur a služeb (CISPE);
  • OVH posiluje v souladu s nejnovější legislativou Evropské unie své závazky na poli ochrany osobních údajů. Obecné nařízení o ochraně osobních údajů vstoupí v platnost již 25. května 2018.

Více informací: http://www.eugdpr.org/