Instance Public Cloud

Cloudové instance na požádání pro Vaše webové projekty

Proč vybrat instance Public Cloud?

Instance (virtuální servery) veřejného cloudu kombinují pružnost a garantované zdroje. V čase kratším než 1 minuta získáte CPU, RAM a úložiště bez nadbytečné alokace. Zároveň máte práva root, stejně jako v případě dedikovaného serveru. Public Cloud umožňuje hodinovou fakturaci a přidávání zdrojů bez nutnosti restartu. OpenStack API pro automatizovanou infrastrukturu.

Seznamte se se všemi funkcemi

Výkon a vysoká dostupnost

OVH zajišťuje garantované zdroje bez nadměrné alokace. 100 % zdrojů, 100 % času.

Jednoduchost

Samotný server, nebo kompletní infrastruktura? V Zákaznickém prostoru naleznete vše, co potřebujete. Zjednodušená fakturace: hodinová nebo měsíční cena ke každému stroji. Žádná překvapení.

Flexibilita

Úprava instancí dle Vašich potřeb - upgrade/downgrade kdykoliv. Přidávejte disky a IP adresy, a přesouvejte je mezi instancemi.

Open-source a reverzibilita

OVH používá, přispívá k vývoji a zveřejňuje API OpenStack, což zajišťuje, že Vaše cloudová prostředí jsou přenosná a schopna práce v hybridním režimu mezi OVH a jinými poskytovateli cloudu.

Regiony OVH Public Cloud

PCI regiony

Seznamte se s nabídkou v našich nejnovějších datacentrech

Jste odborník? Toto rozhraní je zde pro Vás!

Kompletní infrastruktura během pár kliknutí

Pokud jste vývojář nebo expert na infrastrukturu a potřebujete techničtější rozhraní, OVH Vám dává k dispozici přístup k rozhraní pro správu Horizon a také ke standardním API OpenStack. Získáváte výhodu ekosystému (kompatibilní nástroje, dokumentace, návody...) největšího open-source projektu na světě.

Chcete více informací o našich technologiích?
Podívejte se, jak naši zákazníci využívají cloudových instancí.

Začněte používat instance PCI