Public cloud
Bezplatné vyzkoušení produktu Public Cloud

Využijte zdarma kredit v hodnotě 30 € [1] s kódem: CLOUD

Public Cloud Ecosystem

Public Cloud

Zrychlete své aktivity, automatizujte svou infrastrukturu

Public Cloud od OVH vám nabízí velké množství cloudových řešení účtovaných podle využití. Infrastruktura je zjednodušena pro vaše aktivity: využíváte flexibility on-demand zdrojů, která vám umožní přizpůsobit spotřebu svým potřebám, od standardních služeb až po rozsáhlá nasazení.

Objevte naše produkty

Network

Containers and Orchestration

Management Interfaces

Project Management

Spusťte své první cloudové zdroje během několika minut

Cloudová služba, která se přizpůsobí vašim potřebám

Rozhraní API, CLI, orchestrátor nebo webové rozhraní: náš Public Cloud vám nabízí různá rozhraní pro správu, ať už jsou vaše potřeby jakékoli.

Spravujte své služby prostřednictvím obvyklých nástrojů pro orchestraci

CLI

Manipulujte se svými cloudovými zdroji prostřednictvím naší webové konzoly

web-console

 

The advantages of Public Cloud

Jaké jsou výhody služby Public Cloud ?

Služba Public Cloud od OVH nabízí skvělý poměry ceny a výkonu. Navíc nám velmi záleží na předvídatelnosti fakturace a zavazujeme se k celkové reverzibilitě vašich služeb.

Ready to get started?

Create an account and launch your services in minutes

Hlavní funkce

$

Pay-as-you-go

Využívejte cloudové zdroje bez závazku a fakturace, která odpovídá vašim potřebám. Není třeba odhadovat budoucí potřebu serverů nebo úložišť, a platit tak za spící infrastrukturu – jednoduše vytvářejte zdroje, když je zrovna potřebujete, a poté je odstraňte. Počítá se pouze skutečné využití zdrojů.

Jednoduché a transparentní účtování

Vaše zdroje a služby jsou seskupeny do projektů. Jejich využití můžete segmentovat podle svých pracovních potřeb. Na konci měsíce je vydána faktura za projekt, což umožňuje jednoduchou a jasnou administrativu. Můžete také získat odhad spotřeby a nastavit si upozornění.

Standardizované API

Všechny služby Public Cloud jsou přístupné prostřednictvím standardních rozhraní API v prostředí cloud computingu: OpenStack pro infrastrukturu jako službu (IaaS), Kubernetes pro orchestraci kontejnerů atd. Proto můžete naprogramovat chování svých cloudových zdrojů pomocí nástrojů, které vám vyhovují.

tarif public cloud

Cena služeb

Public Cloud nabízí skvělý výkon za velmi výhodné tarify. Široká škála služeb nabízených v několika řadách a flexibilita dimenzování zdrojů vám umožní lépe řídit svou spotřebu ve vztahu k vlastním potřebám. Zvláštní pozornost věnujeme předvídatelnosti nákladů tím, že neúčtujeme za to, co nelze kontrolovat (síťový provoz instancí mimo asijsko-pacifický region, operace na úložišti, volání přes API atd.).

Podpora a dokumenty

Průvodce a dokumentace
Průvodce a nápověda
Nejčastější dotazy
Nejčastější dotazy

Proč zvolit instance Public Cloud?

Instance (virtuální servery) veřejného cloudu kombinují flexibilitu a garantované zdroje. Za necelou minutu máte k dispozici CPU, RAM a úložiště bez přetížení, stejně jako administrátorský přístup (root). Public Cloud od OVH přináší hodinové účtování a celou řadu funkcí, jako je přidávání zdrojů bez nutnosti přeinstalace. OpenStack API vám umožní automatizovat svou infrastrukturu.

 

Jaké cloudové řešení zvolit?

Cloud je k dispozici v různých řešeních, aby optimálním způsobem vyhověl vašim potřebám. Nabídku představuje: Infrastruktura jako služba (Infrastructure as a Service, IaaS), která vám umožní využívat infrastrukturu bez hardwarového omezení; Platforma jako služba (Platform as a Service, PaaS), která vám umožní zaměřit se na instalaci a provoz aplikací; a nakonec Software jako služba (Software as a Service, SaaS), kdy jste přímo uživatelem softwaru a nemusíte se starat o jeho správu.

Vysoká dostupnost, jednoduchost, flexibilita a reverzibilita

Náš Public Cloud je hostován ve vlastních datacentrech, na serverech sestavených našimi vlastními techniky. Díky tomu máme pod kontrolou celý proces od výroby po uvedení do provozu a můžeme tak zajistit vysoký výkon. Veřejný cloud umožňuje snadné používání se správou podle vlastní volby pro uspokojení všech vašich potřeb. Ale to není vše, reverzibilita vašich dat je zajištěna použitím standardizovaných API. Vytvořte si vlastní hybridní cloud díky interoperabilitě našich produktů.

 

Public cloud
Bezplatné vyzkoušení produktu Public Cloud

Využijte zdarma kredit v hodnotě 30 € [1] s kódem: CLOUD