OVH Payment infrastructure

Výkon SDDC ve službách platebních systémů.

OVH Payment Infrastructure

Data z platebních karet se velmi často stávají terčem podvodů a finančních útoků. Bezpečnostní požadavky správců IT platebních systémů jsou proto mimořádně vysoké. Pro zajištění té nejvyšší bezpečnostní úrovně Vašich platebních infrastruktur společnost OVH integrovala ta nejpokročilejší bezpečnostní opatření na současném trhu.
V současné době disponují certifikací PCI DSS pouze datacentra OVH ve Francii a Kanadě. Aktuálně jsou však přijímány veškeré nezbytné kroky k získání certifikace i pro datacentra ve Spojeném království, Německu a Polsku.

Payment Infrastructure startovací balíčky

Startovací balíčky jsou předem nakonfigurovány společností OVH. Hardware, datová úložiště a hostitelské servery jsou flexibilní a mohou být přizpůsobeny zcela na míru Vašim potřebám.

SDDC
Payment Infrastructure Ready

Vytváříte infrastrukturu pro elektronické platby? Zahrnuje Vaše aplikace platební řešení? Přenášíte informace o kreditních kartách a jiná citlivá data? Objednejte si tento startovací balíček a získejte infrastrukturu s certifikací PCI DSS.

-
Již brzy

SDDC
PCI DSS Payment Infrastructure

Tento startovací balíček disponuje certifikací PCI DSS 3.2 a obsahuje veškeré nástroje potřebné k implementaci normy PCI DSS – včetně všech nezbytných certifikátů a smluvních ujednání (osvědčení o shodě, odpovědnostní matrice PCI DSS). Experti OVH jsou připraveni zodpovědět Vaše otázky a pomoci Vám se splněním požadavků na dosažení shody PCI DSS.

2x Intel Intel Xeon E5-1650v4
6 cores/12 threads3.6 GHz - 2x 64 GB RAM

2x Datové úložiště 1.2 GB NFS
1x 1.2 TB SSD-Accelerated NFS datové úložiště
vCenter + vSphere
Licence Enterprise Plus
NSX a vRealize Operations
Pokročilé zabezpečení v ceně
AoC (osvědčení o shodě)
PCI DSS smlouva
55 377,88 bez DPH/měsíc

Pro zahájení implementačního procesu kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu

Pokud již využíváte službu Private Cloud, Vaše infrastruktura je kompatibilní s PCI-DSS 3.2.

Využíváte službu Private Cloud (nebo některou ze služeb předchozí nabídky Enterprise/Infrastructure) a přejete si přejít na řešení Private Cloud Payment Infrastructure?

PCI DSS certifikace pro Vaše platební řešení

Pokročilé zabezpečení

 • ACL infrastruktura
 • Session timeout
 • SMS monitoring a ověřování operací prostřednictvím tokenů
 • Traffic analýza a monitoring podezřelých aktivit
 • Každodenní zprávy o citlivých operacích
 • Pokročilá správa uživatelských a administrátorských účtů
 • Specifické zacházení s vyřazenými fyzickými nosiči
 • Vylepšená sledovatelnost dat

Zjednodušený přístup ke shodě

Jelikož využíváte infrastrukturu SDDC certifikovanou kvalifikovaným auditorem QSA jako PCI DSS 3.2 Level 1 PSP, bude pro Vás dosažení shody mnohem jednodušší. Na Vaší cestě za dosažením shody Vás budeme provázet následujícími kroky:

 • Objednejte si svůj SDDC PCI DSS Payment Infrastructure balíček.
 • Přijměte smluvní podmínky PCI DSS
 • PCI DSS expert společnosti OVH Vás provede všemi kroky potřebnými k dosažení PCI DSS shody.
 • Společnost OVH Vám poskytne veškeré dokumenty potřebné pro dosažení shody.

Private Cloud Infrastructure

Private Cloud od společnosti OVH je zcela jedinečným řešením, které v sobě mísí výhody 100 % dedikovaného hardwaru s flexibilitou cloudu. Vaše infrastruktura je virtualizována za použití technologie VMware a Váš hardware je plně spravován společností OVH. Díky rozhraní vSphere můžete vytvářet neomezené množství virtuálních strojů.

NSX

NSX je softwarově definované síťové řešení (SDN), vyvinuté společností VMware. Díky NSX můžete korigovat přístup do svých sítí, vytvářet vlastní bezpečnostní pravidla a využívat nejrůznější síťové služby potřebné pro vybudování Vaší infrastruktury – to vše v rámci několika minut!

vRops

vRealize Operations Vám pomáhá se správou Vaší infrastruktury. Jednoduše předvídejte své zdrojové vytížení a zajistěte tak své platformě vysokou kvalitu služeb (QoS).