Jak migrovat na službu Private Cloud

Kompletní přepnutí nebo postupná migrace: 4 scénáře pro přechod na Private Cloud

Provozujete VM, instance nebo VPS v rámci služby Public Cloud

Private Cloud Vám umožní jejich přeskupení přímo ze 100% dedikovaného rozhraní pro správu. Lze je organizovat, optimalizovat náklady, zvyšovat SLA a definovat nejlepší strategie pro Disaster Recovery a Business Continuity. Ideální řešení pro stabilizaci projektu v čase a podpora pro jeho růst. S přístupem k virtualizační vrstvě (VaaS) budete mít více svobody k definování pokročilých strategií. Už nebudete "jenom" root, budete také manažerem své dedikované virtuální infrastruktury.

Provozujete virtualizovanou infrastrukturu na dedikovaných serverech

Private Cloud sníží čas na škálování, migraci a nasazování. Soustřeďte se na svou virtuální infrastrukturu, zatímco OVH se postará o automatické spouštění a aktualizaci Vašich virtualizačních serverů a řešení. Nepotřebujete vyvíjet komplexní plány pro zabezpečení dostupnosti HW, protože servery jsou auto hot-swap. Importujte staré VM do svého Private Cloud a získejte více času na optimalizaci svých postupů.
Můžete si ponechat kombinaci dedikovaných serverů a služby Private Cloud (hybridní architektura) propojených privátní sítí OVH (vRack).

Provozujete fyzickou infrastrukturu na dedikovaných serverech

Pro migraci svých projektů lze využít nástroje vyvinuté vydavateli SW. Pokud jste vybrali Private Cloud poháněný VMware, můžete zdarma použít nástroj VMware Converter. Pokud je Váš Private Cloud postaven na produktech Microsoft, můžete použít Virtual Machine Converter. Private Cloud Vám umožní osvobodit se od správy dedikovaných serverů a dovolí Vám konsolidovat Vaši architekturu a využívání zdrojů.
Můžete si ponechat kombinaci dedikovaných serverů a služby Private Cloud (hybridní architektura) propojených privátní sítě OVH (Vrack).

Již na svých serverech provozujete interní cloud (Private Cloud)

Budete moci přenést všechny nebo část svých aktivit (data, servery) k OVH a službě Private Cloud bez nutnosti změny technologie nebo architektury. Zde najdete poslední verze stejných řešení a licence (VMware, vSphere), které již používáte interně.
Snížíte čas potřebný na údržbu, aktualizace a upgrade svého cloudu. Přidání dalšího serveru do Vaší virtuální infrastruktury už nezabere půl dne, ale jen pět minut.
Interní náklady se Vám změní z CAPEX na OPEX: už nebudete muset platit za licence nebo síťový HW. Budete si je moci pronajmout a měnit je v reálném čase.
Budete mít možnost definovat plány pro obnovu po haváriích a plány obchodní kontinuity v rámci svého datacentra a jednoho nebo více datacenter OVH.
Pomocí standardních technologií budete moci vybudovat Hybrid Cloud, který zaručí jednoduchou přenositelnost a reverzibilitu!