Unikátní Cloud

Bavíme-li se o Cloudu, většina lidí má na mysli Public Cloud: neomezené sdílené zdroje k dispozici on-demand někde na Internetu.

Síla Private Cloud

Privátní cloud je často definován jako typ cloudu, který si společnosti staví interně, a který tedy přináší všechny záruky, které může dedikovaná HW infrastruktura přinést. Private Cloud od OVH kombinuje výhody dedikované infrastruktury s pružností dodávek přídavných zdrojů on-demand.

Je to trvalejší, robustnější, bezpečnější a transparentnější cloud, a hlavně je 100% dedikovaný ve všech vrstvách infrastruktury. Je to Vaše virtuální datacentrum!

Proč vybrat Dedicated Cloud?

Síla služby Private Cloud od OVH spočívá ve schopnosti poskytnout dedikovanou managed infrastrukturu s plným přístupem k hypervizoru vSphere (as a Service), což je zcela stejná situace, jako kdybyste používali technologie VMware na své vlastní firemní infrastruktuře.

Takto můžete využít plnou sílu svého HW a síťových kapacit, zatímco OVH se stará o jejich operativní údržbu. My tomu říkáme "Dedicated IaaS" a tady je přehled přidané hodnoty:

vCenter + vSphere as a service: tvořím si své VM

Jakmile si objednávte službu Private Cloud, zhruba do 30 minut získáte přístup k hyperviziru vSphere. Z tohoto rozhraní můžete vytvářet VM dle svých potřeb, projektů, pracovního zatížení apod.
Nejste tedy omezeni na jeden typ VM. Můžete si sami určit velikost vRAM, vCPU, velikost úložiště a vlastní síťová pravidla pro každý VM zvlášť.

Cloudová škálovatelnost: doplňkové zdroje na požádání

Docházejí Vám fyzické zdroje pro vytvoření nových VM? Přidejte si hostitelské servery kdykoliv potřebujete! Tyto zdroje budou dodány a nakonfigurovány ve Vaší infrastruktuře do 5 minut a mohou být účtovány měsíčně nebo hodinově.

Stabilita a výkon jsou zaručeny

Tady jste doma! Svou infrastrukturu s nikým nesdílíte. Budete využívat 100 % svých zdrojů, bez kompromisů. Díky absenci sdílení máte k dispozici zcela bezpečné a spolehlivé prostředí.

Transparentní cloud

Vaše data jsou v cloudu, kde nad nimi máte totální kontrolu. U služby Private Cloud si můžete vybrat datacentrum a hardware. Licence VMware jsou v ceně, traffic je neomezený a šířka pásma je garantovaná. Krátce řečeno, nejsou zde žádné skryté náklady.

Private Cloud nebo Private Cloud od OVH?

Standardní technologie, maximální industrializace

Vaše dedikovaná infrastruktura. Bez zdržování.

Proces objednávky je krátký a jednoduchý. Pokud si objednáte Private Cloud od OVH, dodáme dedikovanou, nakonfigurovanou (vCenter) ready-to-use infrastrukturu do 30 minut, přístupnou z rozhraní vSphere. Na Vás zůstane spuštění a nasazení virtuálních strojů.

Automatická výměna Vašich zdrojů

V případě závady hostitelského serveru nás není třeba kontaktovat, dokonce ani ticket nemusíte zakládat! Dotčený hostitel bude ve Vaší infrastruktuře automaticky nahrazen podobným. Dodací lhůta je pod 15 minut (100% SLA), což spolu s automatickým restartem Vašich VM (funkce VMware HA je v ceně) činí celou Vaši infrastrukturu vysoce dostupnou (24/7/365).

Úpravy OVH – vSphere

Naše odborná znalost VMware nám umožňuje přidávat nové vlastnosti a funkce přímo do rozhraní vSphere. Například: kromě přidávání a odstraňování zdrojů přímo z vSphere lze také simulovat výpadek, aby bylo možno otestovat chování celé infrastruktury (redundance a restartovací mechanismy) pomocí funkce "Resilience Test". Testy lze provádět přímo z vSphere, a to kdykoliv.

VMware Partnership

Naše partnerství s VMware je důvodem, proč služba Private Cloud využívá všechny inovace VMware bez omezení. Je to také důvod, proč Private Cloud poskytuje to nejlepší z virtualizace s vSphere a také pomocí technologií "Software-Defined Network" (NSX) a "Software-Defined Storage" (VSAN - již brzy), a pokročilého řešení pro správu vRealize Operations pro celkovou správu Vaší infrastruktury.

A navíc získáte kvalitu OVH.

Infrastruktury Private Cloud jsou v souladu s těmito certifikacemi: ISO 27001, SOC I typ 2, SOC II typ 2, CSA Star, PCI DSS. Chtěli jsme přidat další úroveň služeb a zahrnuli ochrani Anti-DDoS, vScope monitoring a Private Cloud training sessions od OVH Academy ve spolupráci s VMware.

Multi-datacentre

Private Cloud je dostupný v našich datacentrech ve Štrasburku, Roubaix (Francie) a Beauharnois (Kanada). Vybudujte svou infrastrukturu napříč našimi datacentry a objevte výhody řešení vRack Connect, díky němuž snadno vytvoříte svůj vlastní hybridní cloud.