Cloud Desktop Infrastructure

Vytvářejte virtuální pracovní plochy pro své zaměstnance či zákazníky na dedikované, zabezpečené a vysoce dostupné cloudové infrastruktuře.
Powered by VMware Horizon

Zjednodušená správa virtuálních ploch

Řešení Cloud Desktop Infrastructure od společnosti OVH představuje unikátní kombinaci stability 100% dedikované cloudové infrastruktury a jednoduchosti hypervizoru VMware Horizon - pro snadnou správu Vašich virtuálních ploch. Toto řešení bylo navrženo ve spolupráci se společnostmi hledajícími nástroj pro centralizaci managementu svých interních pracovních ploch a nabízí vysoce zabezpečené pracovní prostředí, díky němuž se uživatelé mohou ke svým pracovním plochám připojit doslova kdykoli a odkudkoli. Díky technologii VMware Horizon a unikátnímu designu infrastruktury Private Cloud tato služba zároveň otevírá zcela nové obzory a příležitosti na poli obchodování s virtuálními pracovními plochami.

Škálujte svůj projekt

Spočítejte si, jak rozsáhlou Private Cloud infrastrukturu budete pro svůj projekt ze začátku potřebovat. Využijte flexibilitu cloudu a nechte svou infrastrukturu růst společně se svým projektem. To vše prostřednictvím několika kliknutí.

Vaše konfigurace

Počet vCores
Velikost RAM (GB)
Počet virtuálních ploch

Na tomto místě budou uvedeny technické specifikace hostitelského serveru

Intel Xeon     GB RAM, 4x 1 Gbps4x 10 Gbps

SSD Accelerated

Blok 16 IP adres (minimum)

Výsledný odhad

999 Kč
1199 Kč  )

 Kč za plochu

Standardní licence VMware Horizon zahrnuta v ceně služby.
Garantovaná šířka pásma 1,5 Gbps.

Objednat

Odhad konečné ceny

Pro objednání služby nás kontaktujte na telefonním čísle +420 246 030 899.

vRack

Vzájemné propojení Vašich infrastruktur

Trust AD Managed

Snadné připojení uživatelů

Thin app*

Instalace aplikací jedním kliknutím
*Již brzy k dispozici

Případy užití

Možnosti připojení k virtuální ploše

Internetové připojení

Uživatelé se mohou ke svým virtuálním plochám připojit přes "přístupové body" (access points; vytvořené v rámci hypervizoru Horizon), prostřednictvím zadání svých přihlašovacích údajů. Skrze přístupové body se uživatelé mohou připojit k virtuálním sítím (vLANs), v nichž jsou jednotlivé virtuální plochy nakonfigurovány. Vaše infrastruktury (Active directory, KMS, apod.) lze vzájemně propojit pomocí modulu Trust AD Managed.

Privátní připojení

V případě privátního připojení je přístup k virtuálním plochám izolován od veřejné sítě. Připojení je realizováno prostřednictvím stroje připojeného ke službě vRack (Private Cloud VM, dedikované servery apod.) nebo pomocí řešení vRack Connect.

Hybridní připojení (brzy k dispozici)

Výše uvedené způsoby lze v určitých případech kombinovat (připojení přes internet s důrazem na mobilitu): obchodní prezentace, demoverze, HomeOffice apod.

Unikátní kombinace dedikované cloudové infrastruktury a technologie VMware Horizon

Vysoká dostupnost Private Cloud

100% dedikovaná hardwarová infrastruktura spravovaná společností OVH. Naše plně automatizované interní mechanismy zajišťují vysokou dostupnost hardwaru. Technologie VMware se stará o dostupnost Vašeho virtuálního prostředí.

+

Jednoduchost supervizoru VMware Horizon

Supervizor VMware Horizon nabízí centralizovanou správu velkého množství virtuálních pracovních ploch. Tento nástroj je k dispozici v rámci webového rozhraní nebo ve formě aplikace ke stažení.

Pokročilá nastavení

Izolujte skupiny svých pracovních ploch na veřejné síti prostřednictvím 4 000 vLANs.

Garance bezpečnosti s NSX

VPN, Firewall, zabezpečené skupiny - objevte sílu řešení VMware NSX a aplikujte svou vlastní bezpečnostní politiku.

Škálovatelnost cloudu

Rozšiřte svou infrastrukturu o přídavné zdroje pomocí několika kliknutí a získejte tak ještě vyšší výkon pro své virtuální plochy.

Certifikace

Infrastruktura Private Cloud disponuje následujícími certifikacemi: ISO 27001, SOC 1 a 2 typ II, CSA Star a PCI DSS.

Konsolidujte svou infrastrukturu, kombinujte virtuální stroje a virtuální plochy

Hostujte své firemní aplikace (e-komerce, ERP, SaaS, Web apod.) a virtuální plochy v rámci jedné infrastruktury Private Cloud.
Vytvářejte virtuální stroje pro hosting sdílených úložišť, Active Directories, KMS či VPN pomocí rozhraní vSphere - to vše s možností umístění Vašich VMs do virtuálních sítí obsahujících Vaše virtuální plochy!

Zjistěte jak spravovat své virtuální plochy v následujícím video tutoriálu