Platební metodyHledáte informace o...
Dostupné metody platby u OVHPostup při objednáváníPrvní objednávka


Jako nový zákazník u OVH si musíte vytvořit NIC-Handle (identifikace zákazníka) přes formulář, který je dostupný na stránce:
Jste nový zákazník.

Tento NIC-Handle, Vám umožňuje připojení do Zákaznického prostoru OVH a vytvoření všech Vašich objednávek. Ujistěte se, že jste zadali správné informace. Vaše poštovní a e-mailová adresa musí zůstat vždy aktuální. Jsou to jediné prostředky, kterými Vás můžeme kontaktovat.
Jestliže je potřebujete změnit, přihlaste se do (Manažeru), klikněte na informace poté na aktualizovat v levém menu.

Čas aktivace


Jakmile OVH přijme Vaši platbu, bude objednávka schválena a začne se ihned s její realizací. Následně od nás obdržíte potvrzení o přijetí platby. Vaše služba bude spuštěna ihned, jak od nás obdržíte e-mailem fakturu. To je obvykle do 24 hodin od provedení platby. Aktivační doby jednotlivých služeb jsou uvedeny níže:

Doménové jména Webhosting Dedikované severy
Vytvoření: 24 - 48 hodin
Obnovení: 1 hodina
Převod od registrátora k OVH: různé podle daného registrátora
(3 až 10 dní)
Instalace: 1 hodina
Obnovení: 1 hodina
Instalace: 24 hodin
(záleží na dostupnosti)

Fakturace


Všechny Vaše objednávky a faktury jsou nonstop dostupné v Zákaznickém prostoru OVH (Manažeru) v sekci Fakturace. Můžete si je zobrazit a vytisknout přímo bez nutnosti kontaktovat tým podpory: šetřit čas!

Měsíční platba


Za některé produkty a služby můžete u OVH platit měsíčně. Můžete si zvolit platit celou částku, nebo jen částku za část služby. Příklad: můžete platit pouze za přídavné možnosti, nebo služby, které nejsou zahrnuty v tarifu.

S webhostingem Performance je možné platit část každý měsíc.


Obnovení


Pro obnovení služby je potřeba jednoduše vytvořit objednávku, což můžete provést dvěma způsoby:

  • Přímo na stránce pro obnovení, přístupné přes domovskou stránku OVH.cz. Jde o jednodušší a rychlejší postup, při kterém není potřeba zadávat NIC-Handle ani heslo.

Avšak nemůžete změnit upravitelné části produktu (se službou nelze provést žádnou změnu) a pro zahraniční zákazníky je zahrnuto DPH.


Takže jestliže chcete při obnovení změnit svůj hosting a/nebo chcete platit ze zahraničí bez DPH, je potřeba se přihlásit do rozhraní pro správu:
Na začátek stránky