OVH

OVH. CZ, s.r.o.
Václavské náměstí 807/64
Praha 1
110 00
IČ: 288 77 039
DIČ: CZ28877039

OVH.CZ, s.r.o. is a subsidiary of OVH Groupe SAS, a company registered with the Lille company registry under the number 537 407 926 sise 2, rue Kellermann, 59100 Roubaix.

Podmínky užívání webových stránek www.ovh.cz

Webové stránky a jejich obsah, včetně ochranných známek, log, ikon, infografického materiálu a fotografií, spadají pod mezinárodní ochranu duševního vlastnictví. Obsah webových stránek je ve vlastnictví společnosti OVH a jejích partnerů. Jakákoli částečná či úplná reprodukce webových stránek nebo jejich částí je bez výslovného souhlasu společnosti OVH zakázána.

Níže naleznete seznam registrovaných ochranných známek společnosti OVH ve Francii, Evropské unii a na mezinárodní úrovni. Tento seznam není vyčerpávající. Absence ochranné známky v tomto seznamu neimplikuje zřeknutí se jakýchkoli práv duševního vlastnictví ze strany společnosti OVH.

CHTIX

CLUSTERCLOUD

CORECLOUD

DEVCLOUD

EBACKUP

ECOFAX

ECOSALLE

GAMEPLAN

h

HPCdrive

HPCspot

HUBIC

Hubic your hub in the cloud

ISGENUG

ITIFAX

KEMEDA

KEMSIRVE

KIMFS

KIMSUFI

MINICLOUD

MON SITE

NO!BOX

OBX

ON VOUS HEBERGE

OverTheBox

OVH

OVH Cloud Tour

OVH TELECOM

OVH Whois Offuscator

OVH.com Innovation is Freedom

OWO

OXALYA

PRIVATECLOUD

PUBLIC CLOUD INSTANCE

RUNABOVE

SO YOU START

SO YOU START.com

SYS

TEL2PAY

TELTOPAY

Ostatní ochranné známky a loga vyskytující se na webových stránkách jsou výhradním majetkem třetích stran a společnost OVH si na ně nečiní žádný nárok. Tyto ochranné známky spadají pod mezinárodní ochranu duševního vlastnictví. Jakákoli částečná či úplná reprodukce ochranných známek partnerů společnosti OVH je bez jejich výslovného souhlasu zakázána. Detailní informace týkající se zacházení s ochrannými známkami třetích stran naleznete v příslušných dokumentech na webových stránkách jednotlivých partnerů.

Osobní údaje

Naše webové stránky můžete kdykoli navštívit bez nutnosti udání své identity a poskytnutí svých osobních údajů. V určitých případech po Vás tyto informace však můžeme požadovat. Může se tak stát například při vyřizování objednávky, zřizování korespondence, zajišťování odběru služby či přijímání žádosti o navázání pracovního poměru. Tyto informace můžeme požadovat za účelem uzavření objednávky či nabízení lepších služeb.

Doplňující informace