Naše celosvětová síť
V OVH hraje hlavní roli 100% kontrola. Spravujeme a udržujeme své vlastní servery, racky a datacentra. Zároveň budujeme a provozujeme svou vlastní síťovou infrastrukturu. Tento přístup nám v závislosti na serverové řadě umožňuje nabízet až 1 Gbps garantované šířky pásma (až 3 Gbps volitelně). To vše představuje zcela unikátní výhodu na trhu: nízká doba odezvy a optimalizovaná distribuce obsahu.

Více než 12 Tbps po celém světěPro zajištění vysokorychlostního připojení, kvalitní šířky pásma a nízké doby odezvy jsme se rozhodli investovat do vybudování své vlastní optické sítě. Naše síť, která je spravována vybavením DWDM a v současné době migrována na 100G koherentní technologii, disponuje kapacitou přesahující 12 Tbps (celosvětově).Mapa sítě OVH US

Americká síť OVH.
Kapacita 500 Gb/s do Internetu

Mapa sítě OVH Evropa

Evropská síť OVH.
Kapacita 2 000 Gb/s do Internetu.

Mapa sítě OVH jihovýchodní Pacifik

Síť OVH Asia.Vysoká kvalita směrovací infrastrukturyRoutovací infrastruktura je založená na technologiích společnosti Cisco, která se společností OVH udržuje dlouhodobé a zcela jedinečné technologické partnerství.Router Cisco ASR 9000 připojený k Dedicated Cloud v datacentru RBX2

Cisco Nexus 7 switch agregující přenos dat na Dedicated Cloud v RBX2Cisco 6K router pracující v datacentru RBX2

Cisco 3650 switche pracující v datacentru RBX2Anti-DDoS ochranaNaše dedikované hostingové služby disponují integrovanou ochranou proti všem typům DDoS útoků. Společnost OVH ve svých datacentrech vybudovala devět anti-DDoS infrastruktur, s celkovou kapacitou 6x600Gps + 1x 240Gbps + 2x120Gbps.

Díky této ochraně může OVH zmírňovat DDoS útoky o síle až 4 Tbps, a to zcela nepřetržitě.

Chcete vědět víc?.Vysoce zabezpečená síťZa účelem zajištění maximální úrovně zabezpečení připojení Vašeho serveru či jiného OVH produktu k internetu jsou veškeré síťové rozvody přinejmenším zdvojené.

Dva routery Cisco (každý se dvěma síťovými kartami) poskytují fyzické připojení pro Váš server. Optické kabely jsou vždy zdvojeny a v některých případech dokonce i ztrojeny.

Dva switche Cisco spravují transit pro RB2 cloudové infrastruktury.