Naše celosvětová síť
V OVH upřednostňujeme jedno slovo nad ostatními. Tím slovem je DOKONALOST. Navrhujeme a vytváříme vlastní servery, racky, datacentra a ve stejném duchu budujeme i vlastní síť. Podle řady serverů Vám naše síť zajišťuje garantovanou šířku pásma 100, 200, nebo 300 Mb/s.

Více než 7 Tb/s napříč světemPro zajištění vysoké rychlosti, kvality a nízké latence, se OVH rozhodlo vybudovat svoji vlastní globální síť z optického vlákna. Síť je spravována pomocí DWDM zařízení a v současnosti se provádí její migrace na technologii 100G coherent, která Vám nabídne celkovou kapacitu 7.5 Tb/s pro celosvětový web.Mapa americké sítě OVH

Americká síť OVH.
Kapacita 500 Gb/s do Internetu

Mapa evropské sítě OVH

Evropská síť OVH.
Kapacita 2 000 Gb/s do Internetu.

Mapa asijské sítě OVH.com

Síť OVH Asia.Vysoká kvalita směrovací infrastrukturySměrovací infrastruktura je převážně založena na produktech společnosti Cisco, se kterou si OVH vybudovalo velmi blízký vztah.Router Cisco ASR 9000 připojený k Dedicated Cloud v datacentru RBX2

Cisco Nexus 7 switch agregující přenos dat na Dedicated Cloud v RBX2Cisco 6K router pracující v datacentru RBX2

Cisco 3650 switche pracující v datacentru RBX2Anti-DDoS ochranaVšechny dedikované hostingové služby OVH jsou chráněny proti všem typům DDoS útoků. Tři 160 Gb/s anti-DDoS infrastruktury byly nasazeny v datacentrech v Roubaix, Štrasburku a Beauharnois.

OVH je díky tomu schopno zmírnit kdykoli až 480 Gb/s.

Chcete vědět víc?.Vysoce zabezpečená síťPro zaručení maximální redundance a dostupnosti připojení OVH serverů nebo jiných produktů do Internetu, jsou naše linky v každé fázi směrování vždy minimálně zdvojeny.

Dva routery Cisco (každý se dvěma síťovými kartami) poskytují fyzické připojení pro Váš server. Optické kabely jsou vždy zdvojeny a v některých případech dokonce i ztrojeny.

Dva switche Cisco spravují transit pro RB2 cloudové infrastruktury.