Elitní týmy připravené 24/7
Vytvořením objednávky u OVH se stáváte partnerem se světovou špičkou, co se týče digitálních infrastruktur.
Víme, že růst a vývoj Vašeho podnikání závisí na dostupnosti a rychlém chodu produktů OVH. Abychom mohli upevnit Vaši důvěru a pokrýt všechny možné eventuality, nasadili jsme hned 3 týmy, které jsou připraveny pomoci 24/7.

FASS: Tým první reakceTechnici FASS (First Aid Specialist Squad) vědí, jak použít první pomoc na OVH produkty. Nečtou mechanicky postupy při problémech a nedotazují se na zbytečné otázky.

Jde o zapálené systémové administrátory, kteří používají OVH produkty na každodenní bázi.

Tito výteční operátoři s Vámi zůstanou v kontaktu a budou Vás stále informovat o všech novinkách týkajících se Vašeho problému. Také budou koordinovat jednotlivé pracovníky, kteří budou nezbytní pro řešení složitějších problémů.SWAT: Taktický týmTechnici SWAT (Special Weapons And Tactics) zasahují ve všech delikátních situacích. Tito systémový administrátoři mají každodenní trénink ve zvládání těch nejméně pravděpodobných scénářů a jsou známí pro svoji schopnost analyzovat složité situace a najít jejich rychlé řešení.

Když se problému ujme někdo z týmu SWAT, zůstává FASS technik stále online pro zajištění efektivní komunikace mezi všemi zúčastněnými. Poté je zákazník ujištěn, že jeden technik pracuje na problému, zatímco ostatní vyčkávají na aktualizaci situace v reálném čase.DERT: Digitální bojovníciTým DERT (Datacenter Emergency Response Team) je neustále připraven v datacentru a vždy nablízku našim serverům.

Pracují s výkonným nástrojem pro dektekci problémů na jakékoli HW komponentě a to ještě před jejím selháním. To umožňuje zasáhnout s předstihem a nahradit problematické části.

Ať už ve dne či v noci, technici jsou připraveni rychle zasahovat u serverů, které byly při výrobě optimalizovány právě na vypořádání se s expresními zásahy. Znají OVH servery lépe než kdokoli jiný a podíleli se jak na jejich návrhu, tak i na jejich produkci.