Neustálý výběr nejlepších technologií

Každá komponenta na každém serveru je pečlivě vybírána v laboratořích OVH tak, abychom mohli navrhnout hardwarovou architekturu, která bude robustní a spolehlivá. Tyto technologické volby také pomáhají vylepšit čas obnovy (RTO), čas přepínání (PRA) a zvýšit vysokou dostupnost serverů (HA).Dedikované servery
  • Vlastní produkční centrum OVH
  • Technologicky špičkové servery s procesory Intel
  • HPC nabídka
Nabídka dedikovaných serverů
Dedicated Cloud
  • Virtualizační infrastruktura navržená společností OVH
  • Škálovatelné infrastruktury až o 1 000 GHz
  • Výpočetní výkon dostupný na požádání
Nabídka Dedicated Cloud


Jedinečné know-how v ukládáníÚložiště musí splňovat dva základní požadavky: stále se zvyšující množství dat k uložení a několik současných přístupů k těmto datům. Jako hostingový poskytovatel, čelí OVH této výzvě již od doby, kdy došlo k rozšíření internetu a dostupnosti širokopásmového připojení.

Aby bylo možné zvyšovat velikost infrastruktury a zároveň ji udržovat stabilní, OVH zvolilo technologii ZFS, která kombinuje robustnost, snadnou migraci, chytrou správu cache, šifrování, atd. Jak služba Dedicated Cloud, tak i NAS-HA jsou postaveny právě na této technologii.

SSD technologie je jednou z nejdůležitějších výhod několika posledních let. Jako průkopník na trhu nabízí OVH dedikované servery vybavené Intel SSD již od roku 2008. Jako výhodu k paměti RAM, nabízejí tyto SSD disky nejen jedinečný výkon pro systémy na ukládání dat, ale také pro hosting webových projektů s velkým přenosem dat, databázemi a dokonce i virtualizací.Každý využívá vlastní úložištěOd umístění reklamního videa až po dlouhodobé úložiště dat. Používané technologie jsou různorodé. OVH se dokáže přizpůsobit jak Vašim potřebám, tak i Vašemu rozpočtu a to od hostingu v Cloudu až po dedikované infrastruktury.

Navíc s dedikovanými servery SP/EG/MG máte k dispozici 500 GB Backup Storage, kde si můžete uložit svá kritická data.