Více informací o OVH


Mezinárodní Hyperscale Cloud provider

Evropská jednička300 000  servery
27  datacenter
19  zemí
18 milionů  hostovaných webů
1 300 000 zákazníků
z celého světa
po celém světě
Proč vybrat OVH?

Inovativní produkty a služby, vlastní globální síť, neustálý výzkum a vývoj, experti, zajímající se o služby zákazníků... Podívejte se na přidanou hodnotu OVH.


Proč vybrat OVH?
Datacentra

27 datacenter s kapacitou přesahující 1 milion serverů. Společnost OVH buduje, spravuje a udržuje svá vlastní datacentra již od roku 2003.


Seznamte se s datacentry
Síť

Kapacita sítě 12 Tbps k Vašim službám. OVH je jedním z mála poskytovatelů hostingu, kteří si navrhují, budují a spravují svou vlastí globální síť z optických vláken. Jen díky tomu můžeme našim zákazníkům zprostředkovávat vysoce kvalitní služby bez ohledu na jejich umístění.


Zobrazit síť OVH
Bezpečnost

Garantování nejvyšší úrovně bezpečnosti je pro OVH prioritou číslo jedna: pracujeme na nových řešeních na ochranu dat zákazníků již 15 let.


Zobrazit bezpečnostní řešení
Komponenty

OVH pečlivě vybírá každou součástku serverů, garantuje vysokou kvalitu služeb a dodávaných strojů, které jsou flexibilní a spolehlivé.


Více informací o součástkách
Produkce serverů

OVH navrhuje a vytváří své vlastní servery již od roku 2002. Takto řešené, vlastními silami zhotovené servery nám umožňují garantovat jejich kvalitu a nabízet je zákazníkům za konkurenceschopnou cenu.


Více informací o produkci serverů
Techničtí partneři

Co se týče serverů, software, sítě a dokonce i elektřiny, OVH úzce spolupracuje s více než 50 technickými partnery, kteří jsou světovými špičkami ve svých oborech.


Chcete vědět víc?
Certifikace

OVH zastává globální politiku mezinárodní certifikace a schválení všech služeb a postupů. Tento přístup ke kvalitě je další z ukazatelů důvěry pro zákazníky.


Zobrazit certifikace
Životní prostředí

Ochrana životního prostředí není v OVH pouze frází. Námi implementovaná technologická řešení již 10 let pomáhají nepřetržitému snižování spotřeby energie.


Chcete vědět víc?
Informace o zákaznících

155 z 1000 největších evropských společností a 20 z 500 největších mezinárodních společností svěřilo své projekty OVH. Podívejte se na některé ze zákazníků předního webhostingového poskytovatele.


Chcete vědět víc?
Zaměstnání

Od systémových administrátorů až po vývojáře, technické poradce a mnoho dalších pozic, OVH neustále nabírá nové zaměstnance pro podporu svého růstu.


Zkuste zaměstnání v OVH