Více informací o OVH.cz


3. největší hostingová společnost na světě300 000  servery
27  datacenter
19  zemí
18 milionů  hostovaných webů
1 000 000 clients
z celého světa
po celém světě
Proč zvolit OVH?

Inovativní produkty a služby, vlastní globální síť, neustálý výzkum a vývoj, experti, zajímající se o služby zákazníků... Podívejte se na přidanou hodnotu OVH.


Proč zvolit OVH?
Datacentra

20 datacentres en exploitation, une capacité d’hébergement de plus d’1 million de serveurs. OVH conçoit, gère et maintient ses propres centres de données depuis 2003.


Seznamte se s datacentry
Síť

7.5 Tbps de capacité réseau au service des clients. OVH est un des rares hébergeurs Internet à déployer, gérer et maintenir son propre réseau mondial en fibre optique et à délivrer une qualité de service irréprochable à ses clients, où qu’ils se situent.


Zobrazit síť OVH
Bezpečnost

Garantování nejvyšší úrovně bezpečnosti je pro OVH prioritou číslo jedna: pracujeme na nových řešeních na ochranu dat zákazníků již 15 let.


Zobrazit bezpečnostní řešení
Komponenty

OVH pečlivě vybírá každou součástku serverů, garantuje vysokou kvalitu služeb a dodávaných strojů, které jsou flexibilní a spolehlivé.


Více informací o součástkách
Produkce serverů

OVH navrhuje a vytváří své vlastní servery již od roku 2002. Takto řešené, vlastními silami zhotovené servery nám umožňují garantovat jejich kvalitu a nabízet je zákazníkům za konkurenceschopnou cenu.


Více informací o produkci serverů
Techničtí partneři

Co se týče serverů, software, sítě a dokonce i elektřiny, OVH úzce spolupracuje s více než 50 technickými partnery, kteří jsou světovými špičkami ve svých oborech.


Chcete vědět víc?
Certifikace

OVH zastává globální politiku mezinárodní certifikace a schválení všech služeb a postupů. Tento přístup ke kvalitě je další z ukazatelů důvěry pro zákazníky.


Zobrazit certifikace
Green IT

Ochrana životního prostředí není v OVH pouze frází. Námi implementovaná technologická řešení již 10 let pomáhají nepřetržitému snižování spotřeby energie.


Chcete vědět víc?
Informace o zákaznících

155 z 1000 největších evropských společností a 20 z 500 největších mezinárodních společností svěřilo své projekty OVH. Podívejte se na některé ze zákazníků předního webhostingového poskytovatele.


Chcete vědět víc?
Tým podpory

OVH se rozhodlo poskytovat vlastní technickou a obchodní podporu v rozporu s aktuálním trendem outsourcingu a subdodavatelů zákaznických služeb. Týmy poradců jsou umístěny v samotném centru dění a tím se zvyšuje i samotná kvalita zákaznické podpory.


Poznejte týmy OVH
R&D tým

Od R&D až k nasazení našich služeb jsou veškeré infrastruktury a služby OVH plně ve správě našich interních týmů a odborníků.


Poznejte týmy OVH
Zaměstnání

Od systémových administrátorů až po vývojáře, technické poradce a mnoho dalších pozic, OVH neustále nabírá nové zaměstnance pro podporu svého růstu.


Zkuste zaměstnání v OVH