Více informací o OVH.cz


3. největší hostingová společnost na světě260 000  servery
20  datacenter
17  zemí
18 milionů  hostovaných webů
930 000 clients
z celého světa
po celém světě
Proč zvolit OVH?

Inovativní produkty a služby, vlastní globální síť, neustálý výzkum a vývoj, experti, zajímající se o služby zákazníků... Podívejte se na přidanou hodnotu OVH.


Proč zvolit OVH?
Datacentra

17 funkčních datacenter s kapacitou více než 1 milion hostovaných serverů. OVH si navrhuje, spravuje a provádí údržbu svých vlastních datacenter od roku 2003.


Seznamte se s datacentry
Síť

Kapacita sítě 4 Tb/s k Vašim službám. OVH je jedním z mála poskytovatelů hostingu, který si navrhuje, buduje a spravuje vlastí globální síť z optických vláken a díky tomu dodává svým zákazníkům neuvěřitelně kvalitní službu bez ohledu na jejich umístění.


Zobrazit síť OVH
Bezpečnost

Garantování nejvyšší úrovně bezpečnosti je pro OVH prioritou číslo jedna: pracujeme na nových řešeních na ochranu dat zákazníků již 15 let.


Zobrazit bezpečnostní řešení
Komponenty

OVH pečlivě vybírá každou součástku serverů, garantuje vysokou kvalitu služeb a dodávaných strojů, které jsou flexibilní a spolehlivé.


Více informací o součástkách
Produkce serverů

OVH navrhuje a vytváří své vlastní servery již od roku 2002. Takto řešené, vlastními silami zhotovené servery nám umožňují garantovat jejich kvalitu a nabízet je zákazníkům za konkurenceschopnou cenu.


Více informací o produkci serverů
Techničtí partneři

Co se týče serverů, software, sítě a dokonce i elektřiny, OVH úzce spolupracuje s více než 50 technickými partnery, kteří jsou světovými špičkami ve svých oborech.


Chcete vědět víc?
Certifikace

OVH zastává globální politiku mezinárodní certifikace a schválení všech služeb a postupů. Tento přístup ke kvalitě je další z ukazatelů důvěry pro zákazníky.


Zobrazit certifikace
Green IT

Ochrana životního prostředí není v OVH pouze frází. Námi implementovaná technologická řešení již 10 let pomáhají nepřetržitému snižování spotřeby energie.


Chcete vědět víc?
Informace o zákaznících

155 z 1000 největších evropských společností a 20 z 500 největších mezinárodních společností svěřilo své projekty OVH. Podívejte se na některé ze zákazníků předního webhostingového poskytovatele.


Chcete vědět víc?
Tým podpory

OVH se rozhodlo poskytovat vlastní technickou a obchodní podporu v rozporu s aktuálním trendem outsourcingu a subdodavatelů zákaznických služeb. Týmy poradců jsou umístěny v samotném centru dění a tím se zvyšuje i samotná kvalita zákaznické podpory.


Poznejte týmy OVH
R&D tým

Od R&D až k nasazení našich služeb jsou veškeré infrastruktury a služby OVH plně ve správě našich interních týmů a odborníků.


Poznejte týmy OVH
Zaměstnání

Od systémových administrátorů až po vývojáře, technické poradce a mnoho dalších pozic, OVH neustále nabírá nové zaměstnance pro podporu svého růstu.


Zkuste zaměstnání v OVH