#Manifesto

Sdílet na sociálních sítích #Manifesto

FacebookTwitterLinkedin

OVH Cloud Industry
Manifesto

Dvacet let je OVH alternativa, která uvolní do cloudu. Náš cloud je SMART: jednoduché, multi-místní, dostupné a předvídatelné ceny a co je nejdůležitější, reverzibilní. To je také otevřený, interoperabilní a transparentní. Naše rozdíl můžeme pěstovat dvě desetiletí a zachraň ji.

Jsme čistě hráči oblaku. Provozujeme jediný činnost: design a poskytování infrastruktury IT a zejména Cloud, aniž by kdy nás staví do konkurence s našimi zákazníky.

Za dvacet let, jsme přesvědčeni, že je to tím, že řídí výrobní řetězec a inovativní, že přinášíme hodnotu našim zákazníkům. Poskytujeme nejlepší výkon za nejlepší cenu, zaručující plnou kontrolu prostřednictvím otevřené prostředí.

Prostřednictvím tohoto manifestu to je naše vize pro cloud, který jsme se bránit. Jsme v srdci revoluce Kako. Aby tato revoluce pokroku pro všechny, umožnit všem kontrolovat své údaje, inovovat a vykonávat svobodně. Jsme přesvědčeni, že technika musí být ve službách využití a nikoli naopak, potvrzujeme naši vizi: inovace pro svobodu.

OVH Server

Průmyslový model ve službách našich zákazníků

Řízení výrobní linky je jádrem toho, co dělá síla, rozdíl a hodnota OVH. To umožňuje nám zajistit našim klientům nejlepší řešení za nejlepší cenu. Dodávky komponentů a náhradních dílů do datacenter aktivace jsme realizovali kompletní průmyslový proces, aby server, který splňuje potřeby našich zákazníků za méně než 120 sekund.

Více než dvacet let budujeme vlastní servery. Tato průmyslová dokonalost se nachází v obou závodech OVH, Kanadě a ve Francii. Náš závod v cross nabízí 14 000 m2 pro výrobu, logistiku a výzkumu a vývoje, který dal naší roční produkce 120 000 až 400 000 serverů prostřednictvím lean managementu.

Tento integrovaný model nám umožňuje neustálé inovace v krátkých cyklech, jakož i poskytování nových produktů v čase velmi snížena mezi prototyp a industrializace ve velkém měřítku.

 • 1 M

  milion fyzické servery produkty od roku 1999.
 • 1,4 M

  20-1203764 milionu zákazníků ve 132 zemích po celém světě.
 • 95%

  20-1203790 % našich serverů, postavena v méně než čtyři dny.
OVH Infrastructure

Vlastník infrastruktury nabízí nejlepší výkon a maximální bezpečnost

Provozujeme vlastní vlákno, po celém světě, jedinečnou výhodu na našem trhu. Umožňuje nám to zahrnovat neomezené množství šířky pásma: pro všechny půjčovny našich dedikovaných serverů, jsme skutečně zahrnují neomezené množství šířky pásma. S cílem splnit potřeby pro růst všech uživatelů OVH, zdvojnásobili jsme rychlosti, až do výše 1 GB/s.

OVH, ochrana není možné. Vlastnit své vlastní sítě, můžeme našim zákazníkům nabídnout to nejlepší z hlediska odolnosti a bezpečnosti. Nabízíme jeden z nejvýkonnějších anti-DDoS trhu k ochraně infrastruktury našich klientů DDoS útoky distribuované služby, 24 h/24, bez omezení velikosti nebo trvání.

 • 17 Tbit/s

  Tbit/s z celkového objemu na páteřní síti.
 • 34

  bodů.
 • 10

  podmořské kabely.
 • 2,8 M

  milionu DDoS útoků zastavil v roce 2018.
OVH Datacenters

Datová centra: provozní dokonalost pro zajištění kvality služeb

Provoz datových center a udržitelné investice, taková je naše podnikání. Tuto kontrolu nad operacemi se odráží v designu, výstavby a správy vlastních stránek. Navrhli jsme náš první datacenter v roce 2003, v Paříži, a máme dnes více než 28 po celém světě.

Sada certifikace a audity nezávislými orgány cílem je každoročně zajistit dodržování správných postupů a standardní mezinárodní naší infrastruktury a našich služeb. Tedy máme certifikaci shody s ISO 27001 standardní na holé kovové nabízíme*.

Kvalita služeb se měří v reálném čase, bezpečnostní postupy jsou neustále vylepšován se vypořádat se všemi typy rizik nebo útoky a prediktivní údržby je optimalizováno díky umělé inteligenci.

*Certifikace se týká našeho datacentra Roubaix (RBX2, 3, 5, 6, 7), Štrasburku (SBG1, 3, 4), Beauharnois (BHS1 na BHS7), Singapurem a Sydney.

 • 28

  datacenters
 • 99,994%

  dostupnost pro naše materiální míra (leden 2019).
OVH Watercooling

Ekologicky odpovědné za náš budoucí přístup

Jsme si vědomi význam ekologické otázky týkající se digitálního průmyslu a zejména datových center. To je důvod, proč jsme vždy minimalizovat naší ekologické stopy. Optimalizace konstrukce datových středisek, upustit od klimatizace k recyklaci komponent prostřednictvím zlepšení spotřeby a prodloužení jejich životnosti: jsme neustále inovovat.

OVH, snižujeme množství elektřiny, které jsou nezbytné pro fungování našich datových center. Jsme průkopníky v chlazení vody. Od roku 2003 vyvinuli jsme náš vlastní systém, který umožňuje nám naše servery ve vodě vychladnout. Také jsme vyvinuli dveře pro chlazení v zadní části serverů vytvořit autonomní bobule, OVH lze nasadit kdekoli v abstrahující sami vnější podmínky.

 • 1,09

  Napájení pomocí účinnost (smrdí).
 • 98%

  flotily na základě chlazení vody.
 • 70 kt

  kt CO2
 • 200 kg

  průměrné emise CO2 na server / rok
OVH Innovation

Kultura OVH ve službách inovací a neustálého zlepšování

Průmyslové, je vybudovat silnou firemní kulturu, která podněcuje nás k inovacím. Naše základní hodnoty jsou důvěry, která umožňuje budovat společně, vášeň, odhodlání každým okamžikem, pracovat jako tým s našimi klienty s našimi partnery, narušení inovovat myslet jinak a zodpovědnost, protože víme, že naše činy nás zavazují.

 • 39

  patenty přihlášené v roce 2018.
Partneři OVH

Vizi OVH otevřený ekosystém

Dobře, inovovat, být dobře uzavřeny. Současné inovace OVH odráží naše hodnoty otevřenosti a transparentnosti. To se hodí v rámci ekosystému technologie herců různých velikostí, včetně Intel a NVIDIA, kde každý z nich přispívá k prospěchu zákazníka. Jsme zapojeni do programů výzkumu a vývoje některých z našich technických partnerů.

Je to tentýž Duch současné novátorství, která nás tlačí k sobě v ekosystému začínajících, digitální Startovací rampa programu; rozvíjet naše vztahy s prodejci, s partnerem programu; a k posílení našich vztahů s středními a vysokými školami. Podílíme se na rozvoji komunity open source přispěvatelem a sponzorem mnoha projektů.

 • 7

  x oceněna jako poskytovatel služeb roku (Global nebo EMEA) VMware.
 • + 5000

  Partneři
 • + 1500

  + 20-1204089 s firmami.
FacebookTwitterLinkedin