Funkce vytvořené pro podnikání

Seznam funkcí služby Microsoft Exchange je obohacen verzí 2013. Funkce podporující kooperativní práci a sdílení dat umožňují Vašim zaměstnancům snadno sdílet svoji práci, informace, kalendáře, kontakty, správu zdrojů, atd.Služba na míru


Ať jde o Váš první účet Exchange či nikoli...
OVH zajistí, že začnete pracovat se svým e-mailem velmi rychle. Exchange musí být založen na doméně, která nemusí být hostována u OVH. Jestliže již používáte Exchange u jiného poskytovatele, můžeme provést migraci bez ztráty jakýchkoli dat a bez přerušení chodu služby.

Volba nastavení
Vše se spravuje snadno pomocí klikání myší ve Vašem Zákaznickém prostoru. Naleznete zde množinu funkcí pro přizpůsobení e-mailu Vašim potřebám. Můžete si aktivovat možnosti anti-spam a anti-virus, převést účet (převést účet z jedné domény na jinou bez jakéhokoli poplatku), a upravit svoji službu...
Služba na míruVaše e-mail všude napříč všemi zařízeními

Vaše e-mail všude napříč všemi zařízeními


Mobile navigation
Připojte se ke svému účtu Exchange ze svého chytrého telefonu, tabletu či PC. Vaše e-maily, kalendáře a kontakty budou vždy s Vámi. To je velmi užitečne především na cestách.

Exchange ActiveSync
S Exchange ActiveSync jsou veškeré Vaše akce synchronizovány současně a replikovány na všechna Vaše zařízení (chytrý mobil, webmail, PC), takže je Exchange vždy aktuální.

Zobrazení e-mailů offline
Díky cache systému můžete vidět všechny své e-maily, které jste dostal i offline. To je velmi užitečné když cestujete a nemůžete být online.Ostatní funkce Exchange


Outlook WebApp
Outlook WebApp, který umožňuje uživatelům přístup k e-mailovému účtu přes webový prohlížeč, byl optimalizován pro dotykový displej.


SmartSearch
SmartSearch technologie analyzuje jak používáte Exchange pro optimalizaci výsledků Vašich hledání.

Sdílený kalendář
Kalendář, který je zahrnut ve službě Microsoft Exchange, umožňuje plánování schůzek. K možnosti rozeslat pozvánky můžete také zvolit čas, hlavní důvod schůzky, zvolit místnost a dokonce i vidět dostupnost svých spolupracovníků v daný čas. Také pochopitelně můžete sdílet svůj kalendář tak, aby aby si ho mohli zobrazit i ostatní uživatelé.

Adresář
Můžete si vybudovat různé strategie viditelnosti adresáře pro poskytování upravených seznamů globálních adres. Segmentace seznamu umožňuje vytvářet virtuální oddělení jednotlivých uživatelů v adresáři a zároveň optimalizovat seznam adres pro každou skupinu spolupracovníků.

Zesílená bezpečnost výměny dat
U OVH jsou Vaše data hostována ve Francii a proto jsou předmětem francouzské legislativy, která je velmi přísná co se týče bezpečnosti osobních dat a soukromí. Přístup k Vašemu e-mailovému systému mají pouze lidé, které sami autorizujete.