Partneři Exchange OVH

Možnost přeprodeje služeb Exchange znamená, že budete nabízet svým zákazníkům profesionální e-mailové řešení a získáte komplexní, snadno spravovatelné řešení, s mnoha přídavnými funkcemi pro dosažení Vašich požadavků.Proč se stát partnerem OVH Exchange?


Jako přední poskytovatel webhostingu, vzbuzuje OVH důvěru mezi profesionály a tím i mezi Vašimi zákazníky. Být přeprodejcem OVH znamená využívat pro Vaše služby naše infrastruktury. Výsledkem čehož získáte výhodu našich expertíz a Vaši zákazníci budou ujištěni o kvalitě díky naší obchodní značce. Tím, že OVH přenecháte zodpovědnost za infrastrukturu, se navíc budete moci více zaměřit na jádro Vašeho podnikání.Komplexní podpora


Naše nástroje na podporu migrace a nastavení účtů Vám ušetří spoustu času. Naše zákaznická podpora Vám pomůže projít všemi kroky jednotlivých procesů.

Buďto se rozhodnete, že budete delegovat podporu Vašich zákazníků na OVH, nebo můžete minimalizovat své náklady tím, že budete podporu nabízet sami. Řešení si můžete přizpůsobit konkrétní situaci.

Pro více informací se prosím podívejte na stránku s partnerským programem OVH.