Proč si OVH zvolilo Microsoft Exchange?
OVH a Microsoft: historická spolupráce


OVH nabízí e-mailové řešení Exchange od Microsoftu od roku 2011. Výsledkem čehož nyní nabízíme zákazníkům výhodu expertízy dedikovaného serveru OVH kombinovanou se spolehlivým e-mailovým řešení pro profesionály.

OVH také nabízí Windows prostředí pro webhosting, kde se OVH stará o správu zařízení, zatímco Microsoft zajišťuje softwarovou vrstvu. A navíc byl Microsoft Platinovým sponzorem na OVH Sumitu 2013, což krásně demonstruje důvěru mezi těmito dvěma IT giganty.
Výhody Microsoft Exchange
Microsoft Exchange je preferované e-mailové řešení mezi profesionály.
Exchange obsahuje bohatou škálu různých funkcí, včetně synchronizace účtu, sdílení kalendáře, atd. Verze 2013 je dokonce ještě více uživatelsky přívětivá a zahrnuje offline režim, takže můžete přistupovat ke svým e-mailům i když nejste připojeni k Internetu.Propojení Exchange


Lync (již brzy)
Microsoft Lync je platforma pro komunikaci v reálném čase, která především podporuje výměnu zpráv pomocí instant messaging a video konferencí. Jestliže máte účet Microsoft Exchange, můžete ho propojit s daty na účtu Lync a tím umožnit sdílení seznamu kontaktů, synchronizaci prezenčního stavu, organizování konference Lync, atd.
Microsoft Outlook
Účet Microsoft Exchange může být také nastaven pomocí Microsoft Outlook. Kooperativní funkce jako jsou sdílení příchozí pošty a kalendáře se vztahují také na Outlook e-mail. A navíc Microsoft pro Exchange 2013 vylepšil design Outlook Web App. Pomocí Outlook Web App se můžete připojit ke svému účtu Exchange z jakéhokoli webového prohlížeče.