DeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia

OVH podporuje INEVIO
Váš digitální svět na jednom místě

Vyvinuto dvěma španělskými studenty, řešení Inevio umožňuje používání vybraných aplikací napříč různými operačními systémy.
Invenio se zrodilo jako odpověď na problémy vznikající v momentě, kdy každá z aplikací, které denně používáme, vyžaduje pro své spuštění jiný operační systém.
Dva studenti IT inženýrství, Javier Garmón a Roberto Gomez, se rozhodli tyto problémy vyřešit a vytvořit zcela nový operační systém speciálně navržený pro Cloud. Díky tomuto systému uživatelé získají přístup ke svým aplikacím, které denně používají na svých smartphonech, tabletech, noteboocích i stolních počítačích, z jakéhokoli zařízení – kdykoli a odkudkoli.
Komunita Inevio je tvořena týmem osmi vývojářů a uživateli z celého světa. Jejich cíl se v současné době ničím neliší od cílů jakéhokoli jiného start-up projektu: získat ještě více uživatelů a nalézt nové zdroje pro financování svého úsilí.
Aby toho dosáhli, čeká je na cestě za úspěchem ještě mnoho práce, zejména zpracování prezentace pro mobilní aplikaci a vyvinutí obchodních aktivit ve Spojených státech před koncem tohoto roku.


„Všechno to začalo objednáním jednoho serveru, který měl sloužit pro realizaci naší myšlenky“, vysvětluje Roberto Gómez, spoluzakladatel a CEO projektu Inevio. „Od té doby s pomocí OVH neustále rosteme a máme přitom k dispozici ty nejnovější technologie.“
OVH spustilo Digital Launch Pad program za účelem podpoření inovace a talentů. Naše společnost pomáhá start-up projektům jako je Inevio tím, že jim dává k dispozici naši technickou infrastrukturu.
Inevio využívá široké spektrum OVH produktů: dedikovaný server SoYouStart, dva Kimsufi servery, dva VPS SSD, VPS Cloud, dvě CPU Public Cloud instance a Object Storage Service založený na technologii Swift OpenStack.
„Díky tomu, že využíváme služby OVH, si nemusíme lámat hlavu s čímkoli, co se týká serverů, a namísto toho můžeme veškeré své omezené zdroje soustředit přímo na vývoj platformy“, vysvětluje Roberto. „Každý start-up začíná s limitovanými zdroji a nemůže si zkrátka dovolit investovat mnoho do IT struktury. OVH nás doprovází v našem růstu a postupně nám zprostředkovává přístup k dalším a dalším technologickým zdrojům.“Máte start-up?


Registrovat seRegistrovat se