DeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaLietuvaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia

OVH podporuje FOREPASSForePaaS usnadňuje přístup k datům

Interview: Vincent Michel, spoluzakladatel ForePaaSBig data mění náš způsob chápání businessu. Data jsou nyní všude: jejich objem exponenciálně narůstá a přitom se neustále objevují nové druhy a zdroje dat. Za tím vším samozřejmě stojí sociální sítě a také vznik nových technologií, jako například loT.
ForePassS dodává datům smysl tím, že za pomoci řešení společnosti OVH zprostředkovává efektivní nástroje pro jejich zpracování a zacházení s nimi.


„Do kontaktu s Paulem Sinaï, který se později stal jedním z mých dodavatelů, jsme se dostal v době, kdy jsem se snažil vyřešit své infrastrukturní problémy. Jednou jsme v rámci našeho společného rozhovoru konzultovali případ jednoho z mých klientů, který si nevěděl rady se zpracováním všech svých dat. Společně jsme si řekli, že s naším hlubokým porozuměním technologiím GAFA (Google, Apple, Facebook, Amazon) a sdílenou webovou kulturou bychom mohli přijít s novým způsobem zpracování těchto dat. A tak vznikl nápad na založení našeho vlastního podniku. Dali jsme dohromady malý tým vývojářů a po večerech a víkendech jsme pracovali na zárodku nové platformy pro zpracování dat. O devět měsíců později jsme získali pozitivní výsledky, a dokonce se nám podařilo najít našeho prvního zákazníka – ForePaaS byl na světě.
Cíl ForePaaS je prostý: vytvořit jednoduchý nástroj, který by umožňoval maximální využití potenciálu dat. To je ForePassS: Platform as a Service pro analytické využití. ForePaas umožňuje vytváření business aplikací, jejich industrializaci a rychlé nasazení v zabezpečeném prostředí. Tento nástroj zcela automaticky pokrývá celý hodnotový řetězec – od extrakce dat až po jejich znovunabytí. To vše prostřednictvím Data Managementu. Platforma ForePaaS je postavena na nejnovějších webových technologiích, díky čemuž s sebou do procesu zpracování dat v business oblasti přináší veškerou svou sílu a flexibilitu.


Když přišla řeč na infrastrukturu, ihned nám na mysli vytanul název OVH. Paul byl jejich zákazníkem po mnoho let a velice se mu zamlouvala spolehlivost a svoboda OVH produktů. U příležitosti naší výstavy na Vivatech jsme se setkali s lidmi z Digital Launch Pad týmu, kteří nám vysvětlili náplň jejich programu. Jelikož je OVH naším hlavním poskytovatelem cloudových služeb, zdálo se nám přirozené posílit náš obchodní vztah, identifikovat společné příležitosti a společnými silami vybudovat služby s vysokou přidanou hodnotou. Abych byl konkrétnější, v současné době využíváme několik OVH produktů pro ukládání našich dat a konstrukci našeho řešení, jmenovitě Dedicated Cloud, Public Cloud a dedikované servery.


Velice nás těší, že jsme součástí OVH Digital Launch Pad. Kromě výhod, které nám daly větší volnost při posílení naší infrastruktury, nám program poskytl i nepopiratelnou přidanou hodnotu. Díky podpoře ze strany "Solutions Architect" týmu jsme byli naši platformu schopni inovovat a zvýšit tak její spolehlivost. Také se nám dostalo větší pozornosti. Byla nám nabídnuta možnost zúčastnit se několika OVH eventů, včetně Summitu OVH – perfektní příležitost pro setkání s investory a nabytí nových vyhlídek!“
Máte start-up?


Registrovat seRegistrovat se